• Duygusal İlişki Problemleri
 • Aile Danışmanlığı
 • Yeme Bozuklukları
 • Panik Bozukluk
 • Sosyal Fobi
Psikolojik Danışman/Aile Danışmanı Mehmet Koç MEŞGUL
EĞİTİM BİLGİSİ

2011-2015

Lisans

Hacettepe Üniversitesi

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik


Mehmet Koç

Psikolojik Danışman/Aile Danışmanı
 • 4 Yıllık üye
 • 6684 seans
 • 2954 danışan
 • 216 yorum
 • 4,8 puan

40,86$ Görüntülü 45 dk./ Sesli Görüşme 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ Çift Terapisi/ 3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

Mehmet Koç, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlamıştır.

Koç, lisans eğitimi sürecinde Hacettepe Üniversitesinde Psikolojik Danışma Uygulamaları kapsamında stajını tamamlamıştır.

2010 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; Hacettepe Üniversitesinden Psikodrama eğitimini tamamlamıştır.

İlişki bağımlılığı, romantik ilişki aşk sorunları, aile ve çift terapisi, aldatma -aldatılma, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), yeme bozuklukları (bulumia, anoreksiya, tıkanırcasına yeme), sosyal fobi, öz güven sorunu, borderline kişilik bozukluğu, bipolar, bağımlı ve çekingen kişilik bozukluğu, depresyon, öfke kontrolü sorunu, şema terapi, mükemmeliyetçilik, panik atak ve kaygı bozuklukları alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

Mehmet Koç, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Duygusal İlişki Problemleri

Aile Danışmanlığı

Yeme Bozuklukları

Panik Bozukluk

Sosyal Fobi

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

2018-2019

Türkiye/Ankara - Psikososyal Destek Programı Uygulayıcı Eğitimi Kursu - Psikososyal Destek Programı

2017-2018

Türkiye/Ankara - Bağımlılıkla Mücadele Kursu Eğitimi - Bağımlılıkla Mücadele

2014-2015

Türkiye/Ankara/Hacettepe Üniversitesi - Yaratıcı Drama Eğitimi - Yaratıcı Drama

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

40,86 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

40,86 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

40,86 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

Çift Terapisi

61,29 USD

Çift Terapisi

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

116,46 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)

179,79 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

347,33 USD

10 Adet Seans Paketi

Mehmet Koç Danışan Yorumları

Ece

13 Nisan 2024 Cumartesi 22:50

Mehmet Beyle yaklasik bir yildir, aralikli olarak calisiyoruz. Kendisi iyi bir dinleyici. Ozellikle stres donemlerimde, karar almakta zorlandigim zamanlarda dusuncelerimi duzenlemek konusunda bana destek oldu ve olmaya da devam ediyor. Kendimi anlamak, sinirlarimi belirlemek ve onlari karsi tarafa uygun bir sekilde ifade etmek konulari uzerinde calismaya devam ediyoruz.


Bahadır

10 Nisan 2024 Çarşamba 16:14

Gerek çift olarak gerekse bireysel görüşmelerimizde bize gerçekten çok yardımcı olan işinde son derece profesyonel biri. Zira kendisi sadece terapi kalıplarının içerisinde değil güncel olarak hayatın da içerisinde. özellikle bu konuda sadece kitaplara bağlı kalarak değil toplumun her kesiminden insanların değer yargılarının da bilincinde biri olarak destek oluyor. Bu sayede insanların gerçekten dertlerinin de amaçlarının da ne olduğunun tespit edilmesinde yardımcı olabiliyor. Mehmet bey ile 17 görüşmemiz oldu ve arkama dönüp baktığımda gerçekten çok yol kat ettiğimi net olarak görebiliyorum.


Hüseyin Necmi

4 Nisan 2024 Perşembe 17:02

Kendisi samimi ve her türlü yardıma açık biri.


Hüseyin Necmi

4 Nisan 2024 Perşembe 16:43

Kendisi başarılı bir terapist. Herkese öneriyorum.


Merve nur özcen

4 Nisan 2024 Perşembe 15:06

Mehmet Bey ile 3. seansımızı geride bıraktık. İlk günden itibaren kendisinden çok memnun kaldım. Çok güzel bir yol haritası çizmeye başladık. Gayet güleryüzlü, anlayışlı bir psikolog. Seanslarda ağlayacağımı düşünerek başlamıştım fakat kendisi beni çok mutlu ediyor. İyi ki tercih etmişim iyi ki Mehmet Beyi tanımışım😊


Gulnara

2 Nisan 2024 Salı 23:45

:-)


DİLEK

30 Mart 2024 Cumartesi 19:26

Mehmet bey ile uzun zamandir seans yapiyoruz. Kendisi toksik bi iliskiden bana bakis acilari kazandirarak kurtulmami sağladı. Profesyonelligi yönlendirmeleri verdiği ödevler sayesinde suanda saglıklı bi birlikteliğim var. Bu anlattiklarim bi süreç tabiki. 1 seansta hemen olusabilecek seyler degil. 1 seansta ancak tanisma oluyor zaten :) Kendisine sonsuz tesekkurler 🌼


Murat

30 Mart 2024 Cumartesi 16:53

Mehmet Bey ile 2 yılı aşkın süredir görüşüyor, psikolojik destek alıyorum. Kendisi alanında uzman, yapıcı yaklaşımlarıyla güven vererek sorunun kök nedenini anlamanızı, sorunlarla başa çıkabilmek için gerekli becerileri kazanmanınızı sağlamayarak hayatta daha güçlü olmanızı sağlayarak önemli bir katkı sunuyor. Terapilerde sonuç almak için uzun zamanlara ihtiyaç duysakta, Mehmet Bey bu süreçleri kısaltmanın yollarını bilen yetkinlikte birisi.


esra

28 Mart 2024 Perşembe 22:13

Mehmet bey ile sadece bir seans gerçekleştirdim ve son olacağını anlamama yetti. Kendisi asla ama asla profesyonel değil. Çok sıkışık hissettiğim bir anda seans yaptık bana yeni kaygılar ve korkular bıraktı sadece çok üzgünüm. Deneyimlerimden ve araştırmalarımdan yola çıkarak söylemeliyim ki bir psikolog asla falcılık yapmamalı. seçimlerim doğrultusunda bana başıma gelecek şeyleri saydı ve söylediklerinin etkisinden kurtulabilmem için başka bir terapi sürecinde bunu masaya yatırmam gerekti. Ayrıca burada yapılan şeyin önemi göz önüne alındığında 'psikolog' kişisinden saygılı bir terapi seansı beklentisinde oluyorum fakat kendisi arkada evdeki insanların gürültüleriyle beraber söylediğim hiç bir şeyi not dahi almayarak (ki bir kağıt kalemi bile yoktu) benimle konuştu. Bu deneyim için üzgünüm bunu buraya yazmamın sebebi bu sürece yeni başlayacak olan insanların Mehmet beyin terapisinde profesyonel ve etik bir süreçle karşı karşıya kalmayacaklarının bilincinde olmaları için. Yazılan pozitif yorumları da Mehmet beyin bir arkadaş, bir komşu edasıyla konuları samimi bir şekilde yorumlaması olarak yorumluyorum ve umarım herkes bunun böyle olmaması gerektiği bilincine ulaşıp kendi yolculuğu için en doğru kişiye ulaşır. Ayrıca bu seanstan sonra evimdekipsikolog ile görüşüp şikayetimi bildirdim aylar sonra kendisinin hala burada var olduğunu görünce yazmak gerekliliği hissettim.


Emine

24 Mart 2024 Pazar 12:46

Çok teşeklürler


sinan

6 Ekim 2023 Cuma 18:59

cok guzel bir seansti. Tesekkurler


burcu

16 Eylül 2023 Cumartesi 23:54

Mehmet bey ile bir çok seans yaptık. İlk seanstan itibaren kendimi rahat hissettim. Düşünmemi , derine bakmamı sağladı . Çok memnunum.daha iyi olacağımı düşünüyorum


Erdonmez

15 Eylül 2023 Cuma 23:45

Çok güzel bir görüşmeydi. Mehmet beyin arkadaşça dinlemesi ve sorunlara nokta atışları yapması ve verdiği tavsiyeler bana çok iyi geldi. Daha ilk seanstan etkisini görebilirsiniz gerçekten tavsiye ediyorum.


fatih34

13 Eylül 2023 Çarşamba 22:10

sorunu çözmeye odaklı bir yol izliyoruz şuanlık gayet iyi gidiyor seanslara devam :) tavsiye ederim


uhud

11 Eylül 2023 Pazartesi 21:18

yaklaşık 3 yıldır Mehmet hocanın danışanıyım. bir çok kez psikolojik danışmanlık aldım. ilk seansta samimi şekilde çözüm üretmesi, bir aile bireyi gibi olayları yorumlaması ve göremediğim detayları görüp bende farkındalık yaratması çok değerliydi. Özellikle psikolojik danışmanlık alma olayına mesafeli yaklaşan, nedense samimi bulmayan beni bile bu konuda çok rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


oğuz

11 Eylül 2023 Pazartesi 21:10

Kendisiyle uzun bir yol katettik. Bana hep iyi geldi, verdiği ödevler tavsiye ettiği kitaplar. Kendisine teşekkürü borç bilirim umarım daha da görüşeceğiz.


Tarik

11 Eylül 2023 Pazartesi 12:25

Bu yorumu, bir baska danismanla uzun süre görüstükten sonra yapiyorum. Mehmet hocayla 5 görüsme gerceklestirdik, diger danismanla kiyaslayinca sunu farkettim ki, hocanin isine zerre saygisi yok. 5 seansin 5'ide sanki ilk seans gibi, problem neydi, gecen hafta ne konusmustuk, hep ayni seyleri konusarak beni gecistirdi. Ne bi not tuttu, ne de bir sonraki görüsmede beni hatirladi, ne bir ödev verdi ne bana kendimi sorgulatacak sorular sorup problemimi anlamami sagladi, hic birsey. 1-2 Seans yapipta danismanlara yüksek puan verip sitedeki cok daha kaliteli olan hocalarin önüne gecmeyin. Bir danismani degerlendirmek icin en az 5 seans yapilmasi gerekiyor.


ANIL

10 Eylül 2023 Pazar 12:43

çok samimi ve içten bir psikolog,olayları dinleyip onlara verdiği örneklerle anlamanı ve olaylara başka açılardan bakmanı sağlıyor. Uzun zamandır destek alıyorum ve kendimdeki değişimi çok net farkettim. Çok memnunum.


Bambi

31 Ağustos 2023 Perşembe 12:49

Mehmet bey ile ilk seansımı yaptım henüz. Kendisine çok teşekkür ederim. Gerçekten bir sonraki seanslar için umut verdi bana. Doğru sorular sorup iyi analizler yaptı. Kendisiyle ilerlemeye devam edeceğim.


arzu buse

26 Ağustos 2023 Cumartesi 07:53

Bir seans alırken, kişinin karşı taraf ile bağ kurabilmesi önemli fakat kendisinin odağı sürekli etrafındaki ufak tefek eşyalardaydı. Neden şu an bunu kendime yapıyorum diye düşünüp; görüşmeyi bile sonlandırmak istedim. Keşke bu tecrübeye daha profesyonel bir tavır içerisinde olsaydı.


Ekrem

11 Nisan 2023 Salı 20:00

Gayet güzeldi.


Efe

2 Aralık 2022 Cuma 23:29

Sadece dinlemiyor verdiği fikir ve söylediği tespitler ile nokta atışında bulunuyor. teşekkür ederim hocam. Yeniden görüşmek dileğiyle


selo

13 Kasım 2022 Pazar 12:49

güzel geçti, ben anlatmaya kendimi ve yaşadıklarımı ifade etmeye çalıştım


selo

11 Kasım 2022 Cuma 22:45

güzl geçti, inşaallah güzel de olacak.


Ecem

27 Eylül 2022 Salı 00:22

En kaygılı anlarimdan birinde, Mehmet bey hakkında yazılmış olumlu yorumlarin da etkisiyle kendisiyle görüştüm.Şu an üzerimden yük atmış gibi hissediyorum kendimi.Tabi ki uzun bir süreç olacak ama iyi ki Mehmet beyle tanışmışim.


Simge

25 Ağustos 2022 Perşembe 11:55

Kendime anlatmadigim şeylerin farkına vardim. Bir seansta bile içimde huzur oluşmaya başladı


Aslhnkbdy

24 Temmuz 2022 Pazar 17:46

Çok ağladığım ama aynı zamanda çok rahatladığım bir seanstı :) 3. seansı da bitirmiş oldum böylelikle. Birinin sizi anladığını hissetmek çok güzel bir hismiş..


Yaren

16 Temmuz 2022 Cumartesi 20:46

İlk seansımız olmasına rağmen çok yerinde ve doğru tespitleri oldu. Gerçekleri görmemi ve rahatlamamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Seanslara devam etmeyi planlıyorum


belinay

28 Haziran 2022 Salı 09:17

güzeldi ilk seansımdı tanışmış olduk diye düşünüyorum ilerledeki seanslar için ümitliyim


Pelin

10 Haziran 2022 Cuma 16:52

Hiç geçmez sandığım acının bir nebze azaldığını hissettim ilk konuşmada. Sizi rahatlatıyor, gerçeği görmenizi sağlıyor ve doğru yolu gösteriyor. Yaşadığınız şeye neyin sebep olduğunu anlamadığınız noktada, hiç aklınıza gelmeyen şeylerle yaşadığınız durumla baş etmenizi sağlıyor.


Tolga

10 Haziran 2022 Cuma 12:28

Çok rahatlatıcı oldu gerçektenn.


Keşke

17 Mayıs 2022 Salı 14:31

Doktor Bey hastalariyla yakindan ilgili. Tecrubeli.Bağlantı kurması güzel.Ben normalde seslide konuşamayan bir insansam bu sefer seslide rahat konuşabildim.Kisacasi iyiydi


Semra

16 Mayıs 2022 Pazartesi 11:26

Mükemmel bir terapiydi kitap önerisi mükemmeldi


Keşke

12 Mayıs 2022 Perşembe 21:46

Birkaç dakika geç başladik.Ama doktor bey cidden nokta atışı tespitler yapiyor.Mesajlaşarak yazmak biraz zor oluyor.Onun dişinda zaman bitmesin istiyorsunuz ama su gibi akip gidiyor.


Nermin

11 Mayıs 2022 Çarşamba 00:35

Gerçekten inanılmaz bir beyfendi.cok güzel nokta atışları var taninizi size o kadar güzel koyuyor ki düşünmenize ve kendinizi anlamanıza sebebiyet veriyor.her görüşmeden sonra üzerinizden yük kalkıp,bir sonraki görüşmeyi iple çekiyorsunuz.


HY

5 Mayıs 2022 Perşembe 18:51

Çok hızlı geçti .. nefessiz anlattım


didem

13 Nisan 2022 Çarşamba 15:31

ilk görüşmeden hemen sonra 2. randevumu aldım.İlk görüşme için gayet iyiydi. Nasıl geçtiğini anlamadım bile. Teşekkürler


Redsonja

4 Nisan 2022 Pazartesi 21:33

Kötü bir görüşme diyemem ama daha çok bir ön görüşme gibi oldu. İlk seans için bir hazırlık gibi. Tam anlamıyla ne bekliyordum onu da bilmiyorum ama çok tatmin olduğumu soyleyemem


Büşra

2 Nisan 2022 Cumartesi 20:46

İçimi rahatlıkla dökebildiğim bir seans oldu. İlk seansımdı ve devamı kesinlikle olacak. Çok teşekkür ederim.


AYŞEGÜL

12 Mart 2022 Cumartesi 16:17

Aradığımda kafamda saçma sapan düşünceler vardı, ama Mehmet Bey in konuşması ile olaya daha farklı bakmaya başladım. Şuan kendimi daha iyi hissediyorum. Teşekkürler Mehmet Bey.


Sinan

12 Mart 2022 Cumartesi 11:42

Kesinlikle iyi bir dinleyici ve karşısında ki kişi ile çok güzel bir empati kuruyor. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.


ela

26 Şubat 2022 Cumartesi 06:04

cok yorgun gozuksede ki sabah 6 ama izlenimi , uslubu uzun zamandir bekledigim gibi biri cikti.Umarim bana yardimci olabilir. Ilk izlenimim bu yonde.


Raziye

12 Şubat 2022 Cumartesi 19:02

Bir kaç psikologla daha önce de görüşmüştüm ilk defa bu kadar keyif aldığım sanki bir arkadaşımla konuşurcasına rahat bir o kadar da harika bir terapi oldu teşekkürler mehmet hocam


Pınar

4 Şubat 2022 Cuma 11:52

Çok teşekkürler, gayet faydalı oldu.


tülay

2 Şubat 2022 Çarşamba 21:58

Bir seans bile iyi hissetmeme yardımcı oldu.


:)

22 Ocak 2022 Cumartesi 17:55

Hocamizin deneyimi ve tecrubesi kendimi cok iyi hissettiriyor. Umuyorum ki bir sure sonra buraya somut sonuclar yazabilecegim.


eilad

19 Ocak 2022 Çarşamba 23:08

hoca gayet anlayışlık konuştu. kendisine teşekkür ederim.


Zeyneps

12 Ocak 2022 Çarşamba 12:54

Güzeldi.Anlatmak iyi geldi.


Koray

10 Ocak 2022 Pazartesi 20:53

gorusmenin tam zamaninda baslayip, tam 45 dak surmesini bekliyorum, ortalama 40 dak suruyor.


Cihan

30 Aralık 2021 Perşembe 00:04

Çok olumlu çok iyi geldi ilk seansımiz olmasına rağmen kendimi çok iyi hissettim


Derya

9 Aralık 2021 Perşembe 12:44

Çok iyi geldi teşekkür ederim


Lena

7 Aralık 2021 Salı 03:10

Çok güzel


Seda

4 Aralık 2021 Cumartesi 10:58

Çok iyi


Arzu

21 Kasım 2021 Pazar 17:56

45 dakikalık bir görüşme için oldukça faydalıydı, teşekkürler. Yeniden Görüşeceğim.


Diana

3 Kasım 2021 Çarşamba 01:55

Çok rahatlatıcı ve pozitif bir görusmeydi


Tülay

22 Ekim 2021 Cuma 22:54

Verimli


esranur yücel

19 Ekim 2021 Salı 20:30

Güzel geçti diyebilirim. ilk seanstı diğer seanslarda anlayacağım devamını.


Spesifik

12 Ekim 2021 Salı 23:59

Mehmet Bey sabirla dinleyip cok iyi anlayan ve sorunlarin kaynagini nokta atisi tespit edebilen biri. Ilk seansim olmasina ragmen analizleri cok basariliydi. Ikinci seanta gorusmek dilegiyle.


Selahattin

2 Ekim 2021 Cumartesi 20:34

İş de olsun kız arkadaşımla alakalı konular olsun kafamı tamamen rahatlattı çok teşekkür ederim kendisine.


Dilara

2 Ekim 2021 Cumartesi 01:10

Güzel bir seanstı, teşekkür ediyorum


SerhatDamla

6 Eylül 2021 Pazartesi 21:56

Ilk seansimizdi ve tanisma agirli gecti. Ilerleyen seanslarda da iyi gececeginden eminim.. Mehmet beye tesekkürler...


BUSE

2 Eylül 2021 Perşembe 15:24

çok iyi


Deniz Çiçek

22 Ağustos 2021 Pazar 19:47

Çok güzeldi. İlk seansımdı bu Mehmet Bey ile. Ama daha ilk seansımda içimdeki ağırlığın hafiflediğini hissettim. Yaklaşımına hayran kaldım, oldukça profesyonel. Ben bu terapiye inanıyorum ve iyi olmak için devam edeceğim.


Fidan

9 Ağustos 2021 Pazartesi 12:50

Cok iyi geldi. Cok sag olun.


özgü

31 Temmuz 2021 Cumartesi 22:23

Çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim


Can

5 Temmuz 2021 Pazartesi 19:43

Mehmet Beyle üçüncü terapi de başarılı geçti. Terapiden anlayışınız sihirli değnekle size dokunulup her şeyin düzeltilmesi olmamalı. Sorunlarınızla baş edecek kişi yine sizsiniz. Yol gösteren olarak da Mehmet beyi tercih edebilirsiniz. Ben ilk terapimden bu yana çok daha iyiyim. Sizlerin de daha iyi olması, hep beraber iyileşmek dileğiyle...


Elif

26 Haziran 2021 Cumartesi 19:48

ilk görüşmemiz oldukça verimli geçti. Sonraki seanslarda Mehmet Bey'in de yardımıyla birçok şeyi başaracağıma inanıyorum


Can

26 Haziran 2021 Cumartesi 09:36

Teşekkürler.


Gülsüm

6 Haziran 2021 Pazar 00:33

Kesinlikle harika bir psikolog bambaşka açılardan bakıp sizi inanılmaz güçlü hissettiriyor


Amine

2 Haziran 2021 Çarşamba 13:50

Bazı nedenlerden dolayı ara vermiştim.Uzun bir aradan sonra tekrar seanslara başladım.Mehmet bey çok tatlı,doğal biri ,bu site için de büyük bir şans kendisi.Seanslardan sonra kendimi çok rahatlamış olarak hissettim.Seasnlara devam etmeyi düşünüyorum 🥰


Türker

30 Mayıs 2021 Pazar 17:21

Gerçekten çok iyi bir görüşme oldu ilk seans olmasına rağmen çok rahatlamış ayrıldım teşekkür ederim


Zeynep

21 Mayıs 2021 Cuma 20:04

Kendime güvenimi yitirdiğim ve iç dünyamın karmakarışık olduğu bir zamanda tanıştım Mehmet Beyle. Psikoterapi için Acaba işe yarar mı? Ne anlatacağım? türevinden endişelerim vardı. Daha ilk seansta siz şikâyetlerinizden bahsederken sebeplerine yönelik nokta atışlarıyla farkındalıkla sarsılıyorsunuz zaten. Sonra yönlendirmeleriyle ilerliyor seans ve ne anlatacağım derdi kalmıyor. Siz konuştukça dikkatle dinleyip yanlış öğrenmelerinizi, zihin hatalarınızı mantıklı açıklamalarla çürütünce güvenini


Esra

13 Mayıs 2021 Perşembe 22:33

İlk deneyimim ve memnun kaldım 👍🏻


Aslan

12 Mayıs 2021 Çarşamba 12:29

Mutlaka görüşmenizi öneririm.


Sglm

9 Mayıs 2021 Pazar 11:12

Seanstan kendimi bularak çıktım


Safiye

30 Nisan 2021 Cuma 17:44

İlk seans bile çok iyi geldii:))


Pearl

9 Nisan 2021 Cuma 15:04

Mehmet beyle görüşmem her zaman ki gibi çok iyi geçti kendisine çok teşekkür ederim sayesinde bakış açım değişti çok fazla iyi hissediyorum artık çok iyi bi terapist tereddüt etmeden seans alabilirsiniz ..iyiki tanıdım sizi Mehmet bey iyiki Varsınız ne kadar teşekkür etsem az :)


JO67

28 Mart 2021 Pazar 23:42

çok memnun kaldım harika !


Burak

18 Mart 2021 Perşembe 22:29

güzeldi


Yasin

27 Şubat 2021 Cumartesi 08:10

Teşekkür ederim


zeynep

23 Şubat 2021 Salı 17:47

Görüme başlarken üzgün aynı zamanda tedirgindim. Sonunda ise hafiflemiş ve dertlerimden kurtulmuştum. Yüzüm gülerek görüşmeden ayrılmak çok iyi geldi. Teşekkür ederim hocam :)


atrapos

18 Şubat 2021 Perşembe 13:45

Gayet ilgili iletişimi güzel destek olmaya çalışıyor. Tavsiye ederim.


Canan

15 Şubat 2021 Pazartesi 00:51

Çok ilgili, anlayışlı ve cana yakın bir danışman. Tespitleri çok doğru ve çok faydalı yönlendirmelerde bulunuyor. Henüz ilk seanslarimiz olmasına rağmen sorunlarımı çözmede hiç beklemediğim kadar yol aldım, kesinlikle tavsiye ederim


ruhi67

15 Şubat 2021 Pazartesi 00:23

tesekkurler ilk gorusmemiz guzel gecti


Pearl

8 Şubat 2021 Pazartesi 21:09

Kesinlikle herkese tavsiye ederim.harika Bi terapist tamam bitti daha toparlanamam dediğim her an da Mehmet bey le güçleniyorum enerjisi çok iyi .kendisine güveniyorum daha da güçleneceğime inanıyorum.. iyiki böyle başarılı bi psikoloğa denk gelmişim şanslıyım ;)teşekkürler Mehmet bey


Büşra

5 Şubat 2021 Cuma 14:42

gayet iyiydi


Serpil

4 Şubat 2021 Perşembe 22:32

Iyi


Yabanci

1 Şubat 2021 Pazartesi 14:38

Gayet iyi


Çaresiz

27 Ocak 2021 Çarşamba 14:37

Harika çok rahatlatıcı teşekkürler ama lafla değil gerçekten sağolun varolun Mehmet bey


Hicr

20 Ocak 2021 Çarşamba 00:32

Çok rahatlatıcıydı görüşmemiz


Pearl

17 Ocak 2021 Pazar 23:13

Ne kadar yorum yazsam az mükemmel ötesi ;)


Sevda

15 Ocak 2021 Cuma 20:28

Bilmem..


Mesut Khan

10 Ocak 2021 Pazar 18:45

keyifli güzel bir görüşmeydi. teşekkür ederim


Pearl

8 Ocak 2021 Cuma 21:46

Mehmet beyle sekizinci seansım her zaman ki gibi çok güzel geçti herkese tavsiye ederim gerçekten imkansız dediğiniz geçmez dediğiniz ne varsa öyle bi geçiyo ki mucize gibi . Pes etmeden inanarak devam edince ve Mehmet bey gibi harika bi terapistiniz varsa eğer güzel günler yakındır kendisine ne kadar teşekkür etsem az daha fazlasını hakediyo iyiki varsınız Mehmet bey :)


Pearl

8 Ocak 2021 Cuma 21:36

Mehmet beyle görüşmem her zaman ki gibi çok iyi geçti kendisi mucize gibi o kadar ümitsiz ve kaygılıyken beni kendime getiriyo her seferinde.iyiki kendisinden terapi almışım mükemmel bi terapist iyiki tanımışım Mehmet beyi inanıyorum kendisiyle herşey çok güzel olacak ..Düzenli olarak terapi almanızı tavsiye ediyorum faydasını görürsünüz mutlaka . Kendisine çok teşekkür ederim iyiki varsınız Mehmet bey :)


Sevda

6 Ocak 2021 Çarşamba 16:56

Görüşmem güzel geçti.Deneyimli ve iyi bir terapist.


Soner62

5 Ocak 2021 Salı 15:59

İlk görüşmemiz güzeldi teşekkürler önümüzdeki seanslarda görüşmek dileğiyle


Börü 3450

3 Ocak 2021 Pazar 01:13

Mükemmel geçti. İkinci seansımı bitirdim. Hem seans sırasında öğrendiklerim beni çok olumlu yönde etkiledi, kendimi iyi hissettirdi, hem de bu platformu keşfettiğime çok sevindim.


Börü 3450

2 Ocak 2021 Cumartesi 23:48

Görüşme harika geçti. Bu ilk görüşmemdi, Mehmet Bey sorunumu hızlıca analiz edip en hızlı çözüm önerisinde bulundu. Terapilere devam edersem yaşam kalitemin artacağını hissettim. Ayrıca bu siteyi kutlamak istiyorum. Evden çıkmadan bu konforu insanların hizmetine sunmaları müthiş bir olay. Daha öncede terapi deneyimi olan biri olarak şunu fark ettim; Terapiye gitmenin kendisi bazen gerginlik yaratıyor. Bu şekilde insan kendini daha rahat ifade edebiliyor. Kesinlikle tavsiye ederim...


ali

1 Ocak 2021 Cuma 17:44

olumlu bir sohbetti mehmet beye tsk ederim


Derya

1 Ocak 2021 Cuma 15:02

İlk seansımız mesaj ile sonrasında hem görüntülü hem sesli olacak şekilde gerçekleştirdik çünkü mesaj olarak kendimi iyi ifade edemediğimi ve bundan kaynaklı anlaşılamayacağımı ve dolayısıyla verim alamayacağımı düşündüğüm için mesajı ikinci seansa tercih etmedim. Anlatımlarımızdan hızlı bir şekilde nokta atışı tespitler yapmakla birlikte örnekler vererek olayı daha somut hale getiriyor. Kendinizi kolay açmanıza yardımcı olarak sizi anladığını farkettiriyor ve elinden geleni yapıyor. Anlatımları


Arzu

17 Aralık 2020 Perşembe 18:28

Mehmet bey çözüm odaklı sorunu hemen tespit eden biri ilk seanstan rahatladım


Çaresiz

16 Aralık 2020 Çarşamba 12:15

Mehmet bey iyi bir dinleyici, en zor zamanlarımda sabırla,ilgiyle ,anlamaya çalışıp çözüm odaklı dinlediği için çok teşekkür ediyorum.icinden çıkamadığınız durumlarda gözünüz kapalı arayabilirsiniz daha iyi hissedeceğiniz garanti


Zey

16 Aralık 2020 Çarşamba 00:24

Mehmet bey çok sakin biri. Konuşmadan sonra çok daha sakinleştim ve hafifledim.


Leves

14 Aralık 2020 Pazartesi 23:17

Gayet verimli geçti güzel başladı tavsiye ederim


Pearl

14 Aralık 2020 Pazartesi 19:12

Görüşmem her zaman ki gibi çok iyi geçti Mehmet beyle iyi olacağıma çok inanıyorum kendisi çok iyi bi dinleyici yakın bi arkadaşımla konuşuyor gibi hissediyorum çok fazla rahatlıyorum ve umut ediyorum herşey güzel olacak kendisine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim


ceyda

13 Aralık 2020 Pazar 20:18

Tanışma seansıydı güzel geçti


Nilay

12 Aralık 2020 Cumartesi 01:55

Ard arda iki gunde 2+2 seans yaptık. Eğer tek derdiniz anlatmaksa evet iyi bir dinleyici denebilir ancak ben malesef memnun kalmadım 4 seansın sonunda elimde kalan kendimle yaşadığım daha büyük bir kavgaydı. Üzerine düşünüp kendisine haksızlık etmemek adina yorum için bekledim ama olmadi açıkçası. Beni anladığını hissedemedim o güveni vermedi seanslarımız hatta tam tersi daha cok gerilmeme neden oldu, ne yazık ki benim acımdan maddi manevi kayıptı.


Nimet Aslan

11 Aralık 2020 Cuma 14:27

Tanışma seansıydı, gayet güzel geçti. Devam etmeyi düşünüyorum.


Pearl

8 Aralık 2020 Salı 23:48

Çok güzeldi mesaj olmasına rağmen rahatlamış hissettim yine teşekkür ederim Mehmet beye :)


Nil

2 Aralık 2020 Çarşamba 19:12

Mehmet Bey 'in bana yardımcı olacağına inanıyorum. Site çok güzel düşünülmüş teşekkür ederim.


Fırat

27 Kasım 2020 Cuma 20:45

Mehmet bey ile görüşmemiz gayet güzeldi herkese tavsiye ediyorum abi kardeş gibi konuştuk bu yüzden çekinmeden randevu alabilirsiniz


Pearl

26 Kasım 2020 Perşembe 20:28

Harika bi seanstı Mehmet beye çok teşekkür ederim çok ilgili sabırlı biri.her görüşmemizde daha çok Ümit ediyorum herşeyin güzel olacağına dair.iyiki tanımışım kendisini en umutsuz anımda bile yüzümü güldüren tek insan :)


Husey

26 Kasım 2020 Perşembe 10:05

Çok iyiydi


Pearl

23 Kasım 2020 Pazartesi 18:04

Mehmet beyle dördüncü seansım gayet memnunum kendisiyle konuşmadan önce çok kötüyken konuştuktan sonra çok fazla rahatlıyorum çok iyi bi dinleyici herkese tavsiye ederim.seanslarım devam ediyor ümitliyim Mehmet bey sayesinde herşey güzel olacak :)


ZeynepFatih

17 Kasım 2020 Salı 13:30

Susarak dinlemiyor bu çok önemli ve güzel. Çözüm yolu üretilme düşüncesi olmadan geçen seans yeterince verimsizdir. Çözümler üretiyor. Başarılı bir danışman.


SLUI4

6 Kasım 2020 Cuma 22:43

Zaman kaybi.


piyano

30 Ekim 2020 Cuma 04:51

teşekkür ederim, memnun kaldım


piyano

30 Ekim 2020 Cuma 04:51

Teşekkür ederim


Tuba

8 Ekim 2020 Perşembe 02:12

İşinde çok iyi bir ustad!


özlemmm

5 Ekim 2020 Pazartesi 14:26

Görüsmenin son 3 dksinda habire bana söylemek istediginiz bir sey var mi diyor,e ben söylesem de cevap veremicen zaten.Son 3 dk da sen bisey söyle bari.


Çaresiz

28 Eylül 2020 Pazartesi 13:17

Mehmet bey harika bir insan mükemmel bir psikoloğ ,çok rahatlatıyo ,anlıyo ve doğru yönlendirmeler yapıyor. Iyiki varsınız çok teşekkürler Mehmet Bey


büşra

23 Eylül 2020 Çarşamba 18:47

kesinlikle tavsiye ediyorum. Mehmet bey olaylara farklı pencereden bakmanızı sağlıyor. Ben kendisinden seans almanızı tavsiye ederim. Garip bir his sanki mantıklı olan bir arkadaşıma anlatıyor gibiydim. Ama arkadaşlarınız size bu tavsiyeleri veremez ve tarafsız olamaz


yorgunsavaşçı

21 Eylül 2020 Pazartesi 13:46

Daha ilk görüşmemiz ama herseyin duzelecegını hissediyorum Mehmet Bey cok guzel bir sekilde danısanını dınlıyor ve cıkarımlarda bulunuyor ınsallah hersey cok guzel olur....


Ahmet

20 Eylül 2020 Pazar 13:48

Mehmet Bey ile görüşmemiz gayet iyi geçti. İlk görüşme olduğu için devamı geldikçe daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.


avoidant

4 Eylül 2020 Cuma 22:44

İyi geçti.


Muhammed

31 Ağustos 2020 Pazartesi 22:15

Mehmet bey cok sakin ve iyi bir dinleyici. Söylediklerini kisiyi dusunduruyor ve hic bakmadigi taraftan baktiriyor. Kendinizi ne kadar iyi anlatirsaniz, Mehmet bey sizi o kadar cabuk cözuyor. Ilk seansim iyi gecti, bundan sonra seanslarda daha cok faydali olacagina inaniyorum.


avoidant

26 Ağustos 2020 Çarşamba 00:49

Çok olumlu ve güzel geçti.


hayriye

6 Ağustos 2020 Perşembe 14:46

Her görüşmeden sonra sorunlarımı daha ıyı anlayıp anlamlandırıyorum. Henuz 3 gorusme yapmıs olmamıza ragmen sorunlarım ile yüzleşmeyi başardım. Çok daha ıyı hissediyorum.


Amine

2 Ağustos 2020 Pazar 13:50

Harika


Melike

29 Temmuz 2020 Çarşamba 23:42

Her seans daha iyi geliyor daha öz güvenli ve daha kararlı oluyorum çok iyi bir dinleyici Mehmet Hocam ve çok sakin iyi ki bu yolda beraber yürüyoruz.


Ahmet

17 Temmuz 2020 Cuma 18:45

Görüntü kalitesi zayıf(teknik), 2 yıldız İlk görüşme olduğundan tanışma, kendini ifade etme ve anlaşılma durumları zaman alıyor. Somut önerilerin aktarılması ve geçmiş olayların analizine az zaman kaldı.


Zubo

16 Temmuz 2020 Perşembe 11:49

Çok guzel


ibrahim

11 Temmuz 2020 Cumartesi 01:14

ilgili bir arkadaş tşkler


Nur

8 Temmuz 2020 Çarşamba 13:57

Çok güzel ve rahatlatıcıydı. Ben çok memnun oldum. İlerleyen seanslarda çok mesafe kat edeceğimiz konusunda umutlu ve heyecanlıyım :)


Mine

1 Temmuz 2020 Çarşamba 23:50

Çok iyi geçti


Eda

26 Haziran 2020 Cuma 22:32

Harika bir psikolog, iyi ki var.


Emine doğan

24 Haziran 2020 Çarşamba 15:44

👍🏻👍🏻 gayet güzel ve olumlu Ilerleme kaydedilebilir


ER

16 Haziran 2020 Salı 15:18

Güzeldi tşkler mehmet hocama


Rana

9 Haziran 2020 Salı 16:41

Mehmet Bey cok sabirli ve sorunlarin derinine inmeye calisan birisi, ayni zamanda iyi sorular sorarak, kendi kendime bir seyleri fark etmemi ya da sorgulamami sagliyor. Ben memnun kaldim.


Esra

9 Haziran 2020 Salı 10:55

Görüşmeye hiç başlamadan önce bi destek almanın bana bir şey katacağına inancım yoktu. Fakat ikinci görüşmemizden sonra sorunumun ne olduğunu tespit edip ona uygun çözüm önerilerine geçtik. İnanılmaz iyi hissediyorum. Mehmet Beye çok çok teşekkür ediyorum.


Melisa

8 Haziran 2020 Pazartesi 23:25

Cok ilgili cok dogru yonlendirdi beni beyfendi. Cok tesekkur ederim rahatlatiyor konusmak bence kesin gorusmelisiniz kesin karar almak isteyen herkes yazabilir 🥰


Hatice

6 Haziran 2020 Cumartesi 23:05

Her geçen görüşmede daha iyi hissediyorum. Her seans bir önceki seansin tamamlayıcısı gibi. Kimsenin elinde sihirli bir deynek yok tabiki ama her seans sonrası mehmet hocama ne kadar teşekkür edeceğimi inanin şaşırıyorum. Kendisinin bu sitede olmasi büyük şans.


yektagazi

6 Haziran 2020 Cumartesi 15:31

Mehmet bey çok samimi ve dikkatli bir şekilde analiz yapıp bolca örneklendiriyor. Anlaşıldığınızı ve kabullendiğinizi hissedip kendi duygularınızın farkına varabiliyorsunuz. Teşekkür ediyorum kendisine tekrardan.


Eda

5 Haziran 2020 Cuma 01:33

Mesajlaşma yoluyla iletişim kurduk ilk deneyimim olmasına rağmen konuyu iyi analiz etmesi, destekçi yorumları, sizi anladığını hissettirmesi ve en önemlisi de çözüm yolları tavsiye etmesi çok güzeldi. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. 👏👏👏


Merve

1 Haziran 2020 Pazartesi 20:49

Daha İyisi Olamazdı 😇


Sahin

1 Haziran 2020 Pazartesi 17:51

Mehmet Bey, iyi bir dinleyici ve sağlıklı tavsiyelerde bulunuyor.


Hayat

1 Haziran 2020 Pazartesi 04:59

Mehmet bey çok ilgili idi. Ruhumun dinlendiğini hissettim. Anlayışınız ve naif yaklaşımınız için Çok teşekkür ederim.


Funda

31 Mayıs 2020 Pazar 00:01

Yönlendirmeye çalışıyor panik atakların az buçuk gecti


Hatice

30 Mayıs 2020 Cumartesi 15:08

İlk seans sadece sen konusursun. Çünkü önce gerçekten kendini anlatman gerek. Çok güzel bi seansti.


Hatice

30 Mayıs 2020 Cumartesi 15:07

6.seansimdi. insan ilk seansta tüm dertlerimi cozsun istiyor doktor :) ama malesef hayatta hic bir sey öyle çat diye olmuyor. Her seanstan sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Öyle ki çevremdeki insanlar bana nesemin yerine geldiğini tekrar mutlu olduğumu gördüklerini söylediler. Bunu tamamen mehmet hocama borçluyum. Kendisinin bu sitede olmasi büyük şans. Bence mehmet hocamla ilgili bi fikre sahip olmadan iyileşemeyeceginizi düşünmeyin. Hocama burdan da çok çok teşekkür ederim.


Kutsi

29 Mayıs 2020 Cuma 16:30

Son çare olarak bir psikolojik destek almak istemiştim ama o da benim açımdan başarısız oldu. Biraz daha ilgili olabilirdi. Biraz daha beni yönlendirebilirdi. Bu cevapların fazlasını arkadaşlarımdan zaten duyuyorum.


Funda

28 Mayıs 2020 Perşembe 05:19

Güzel


Duygu

25 Mayıs 2020 Pazartesi 23:50

Mehmet Koç hocama teşekkur ediyorum. Çok iyi bir dinleyici,işinde uzman bir terapist. Tereddut etmeden seanslara devam edebilecegim.Normallesme sürecimi ve bir sonraki seansı sabirsizlikla bekliyorum. Daha cok canları iyilestirmesi dilegimle...


Merve

25 Mayıs 2020 Pazartesi 05:31

Yani duyduklarimdan daha fazlasini arkadaslarimdan duyuyorum


Esra Furkan

17 Mayıs 2020 Pazar 23:46

Anlattığım probleme anında bir çözüm önerisi getirip bir ödev verdi. Bu durum tecrübeli olduğunun bir göstergesi muhakkak.


Tugba

17 Mayıs 2020 Pazar 16:18

İlk kez danışmanlık aldım Mehmet koç hocamdan ilk görüşmeye göre gayet faydalı ve farkındalığımı arttıran bir görüsme oldu. Umarım çok daha iyi seviyeye gelirim


Su

16 Mayıs 2020 Cumartesi 22:30

Mehmet bey gerçekten negatif düşüncelerimi pozitife çeviriyor sihir gibi çok memnunum kendisinden.


Habiş

16 Mayıs 2020 Cumartesi 15:59

Merhaba Sayın Okuyan.Ikilemde kaldığım bazı durumlar vardı.Mehmet Bey'e bunun nasıl üstesinden gelebilirim şeklinde yönelttiğim soru karşılığında uygulama kararı aldığım bazı testler oluştu.Yanlış kararlar almamak yada yanlış adımlar atmamak adına Mehmet Bey'le görüşmenizi öneririm 😉 Tabi depresyondaysanız da bunu yapın.Ordan nasıl çıkacağınızın cevabı Mehmet Bey de 😊 Hoşçakalın 👋


mutsuz :(

16 Mayıs 2020 Cumartesi 15:00

hocam cok memnun kaldım sizinle konuşmak bana huzur verdi ve önümde mantılı ve düzgün bir yol çizmememe sebep oldunuz Allah razı olsuın sizden


CK

13 Mayıs 2020 Çarşamba 17:04

Vasat


Metin

11 Mayıs 2020 Pazartesi 02:01

Gayet iyiydi memnun kaldım


Su

9 Mayıs 2020 Cumartesi 01:57

2 seans yaptık ve bence 2 seansta gayet güzel ilerledik.


Bahar

6 Mayıs 2020 Çarşamba 13:51

Güzel


HÜSEYIN

5 Mayıs 2020 Salı 22:49

3. seansim ve icime dahada cok rahatlik verdiniz


Hatice

3 Mayıs 2020 Pazar 17:06

Eğer danışma alsam mi diye düşünüp bu yorumu okuyorsan eğer ihtiyacın var demektir. Ve bu 2. Seasimda kendimle ilgili çok önemli şeyler fark ettim. Hocam çok kıymetli bi insan.


Ogzz

27 Nisan 2020 Pazartesi 03:52

Harikaydı çok teşekkürler hocam


Ozlemiiiy

26 Nisan 2020 Pazar 08:58

Çok verimli geçti hayatıma yön vermesine neden oldu


Karmakarışık

24 Nisan 2020 Cuma 14:44

Çok güzel faydalı bir görüşme oldu


özge

19 Nisan 2020 Pazar 05:14

Gerçekten verimli ve etkili bir görüşmeydi.


mossea

19 Nisan 2020 Pazar 02:18

çok içten, çok samimi bir insandı. yargılamadan beni dinledi. umarım uzun vadede faydasını görürüm.


homeless

18 Nisan 2020 Cumartesi 23:53

gayet keyifli bir seansti, kendisi karmasik seyleri basitlestirmeye yardimci oldu diyebilirim. aradigim an ile kapattigim an arasindaki ucurum ne kadar dogru bir karar verdigimin kanitidir. tesekkur ediyorum


Muhammet Yuşa

18 Nisan 2020 Cumartesi 20:46

İyiydi


Kagan

17 Nisan 2020 Cuma 23:49

Ilk gorusmeden durumu iyi degerlendirebilip, dogru saptamalar yapabildik. Yardimci olabilecek egzersizlerden, onerilerden, ve arkalarindaki nedenlerden orneklerle bahsetti Mehmet Bey. iIlerleyen seanslarda ayni yapicilikla devam edip iyi sonuc alcagimdan cok umutluyum.


Serhat

17 Nisan 2020 Cuma 17:50

Super bir gorusmeydi. Benim ilk terapilerimden birisiydi ve kendisinin tekniginden ve olaya yaklasim acisini faydali buldum. Kendisi ilk gorusme olmasina ragmen taniyi cok iyi belirledi. Kendisini cok tesekkur ederim.


Zeynep

10 Nisan 2020 Cuma 21:55

Olumlu bir görüşmeydi . Hocama vermiş olduğu destekten dolayı öncelikle teşekkür ederim . Eğer sizde benim gibi hayatta gülmeyi unuttuysanız bu destek sizede iyi gelecektir 👍🏻


ersin eker

6 Nisan 2020 Pazartesi 21:40

mehmet beye çok teşekkür ederim bana gerçekten çok faydalı oldu konuştuklarımız yol göstermesi bir sonraki seansta görüşmeyi bekliyom


Hazal

2 Nisan 2020 Perşembe 02:38

Mehmet beyle 10. görüşmemdi.Her görüşmede kendimi biraz daha topladım.Belkide 4-5 ayda atlatacağım şeyleri kendisiyle görüşerek 1 ayda atlattım.Mehmet beyle tanışmadan önce 3 kere Farklı psikologlarla görülmelerim olmuştu.Hepsi beni yargılayıp içinde bulunduğum durumu pek anlamamışlardı ama Mehmet bey onca karmaşık anlatımlara rağmen beni çok iyi anladı.Benim kafama taktığım saçma şeyleri bir şekilde unutturup kendim için bişeyler yapmama büyük katkı sağladı.Mehmet beyle görüştükten sonra emin o


deniz

30 Mart 2020 Pazartesi 03:32

Sakin, insanı dikkatle dinliyor. Karşındaki kişinin seni anlıyor olması hissi insana iyi geliyor. Eğer sizlerde benim gibi içinizi dökmek istiyorsanız gerçekten tavsiye ediyorum.


Merve

21 Mart 2020 Cumartesi 19:49

Bir sonraki terapimi sesli görüşme ile sağlarsam daha iyi olacağından hiç şüphem yok :)


Batuhan

20 Mart 2020 Cuma 18:32

Çok güzel geçti. Hem farklı bakmamı sağladı, hem de bir profesyonelden yaşadığım şeylerin normal olduğunu duymak çok iyi hissettirdi. Teşekkürler


'B'

20 Mart 2020 Cuma 17:25

harika


ceyda

20 Mart 2020 Cuma 09:37

Sesimin titrediği ve ağlamaklı olarak başladığım seansı çok daha iyi bir şekilde bitirdim. Gerçekten Çok faydalı bir seans oldu.


Gmz

13 Mart 2020 Cuma 02:56

Mehmet Bey mükemmel bi insan asla yaptıklarınızı yargılamıyor etrafınızdaki insanlara kendinizi anlatıp yargılamaktansa onu arayın ki yaptığınız şeylerin aslında yargılanmaması sizin ihtiyacınız olan şeylerin doğru olduğunu anlatsın 😍


hasan

12 Mart 2020 Perşembe 12:12

hayatımdaki ilk deneyimim ve çok zor geçecek diye düşünürken. 40 yıllık arkadaşımmış gibi davranmaları beni çok rahat konuşmamı sağladı derdimi daha rahat anlatmamı sagladı


Hazal

10 Mart 2020 Salı 00:11

Kendisi özel hayatında bilemem ama psikolog olarak dünyanın en anlayışlı insanı olabilir 😂 beni dinleyebilmek bile büyük bi marifet...Epey bi seans aldım ve her seferinde kendimi mutlu hissederek ayrıldım.Gerçeklerle yüzleşmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı 😂 Uzunca konuşmaları dinlemeleri ve anlayışı için kendisine kucak dolu sevgiler...Ve bir kez olsun anlaşılmayı istiyorsanız doğru kararlarla doğru adımlarla ilerlemek istiyorsanız abartmadan söylüyorum tek adres.


Mlhfnd

29 Şubat 2020 Cumartesi 20:21

Çok faydalı oldu


Disimindoktoru

27 Şubat 2020 Perşembe 17:41

Bir psikolog tarafından bazı hareketlerimin normal olduğunu bilmek beni rahatlattı.


Hazal

25 Şubat 2020 Salı 14:50

Mehmet beyle uzunca bir görüşmem oldu dinlemesi ve beni anlaması çok güzel bişey insan kendini özgür ve rahat hissediyor.Kendisine çok teşekkür ediyorum...


Yildiz

21 Şubat 2020 Cuma 21:29

çok iyi bir seanstı. gerçekten çok rahatladım ve yeni yöntemler öğrendim. Çok başarılı bir danışman. teşekkür ederim.


Erol

21 Şubat 2020 Cuma 00:33

Orta


Begi

19 Şubat 2020 Çarşamba 06:17

İlk görüşmem çok güzel geçti devamını bekliyorum ve yararı olacağına inanıyorum çok teşekkürler Mehmet bey 😊


Habiş

18 Şubat 2020 Salı 21:38

2.görüşmemizde son derece sinirli bi şekilde aramıştım ve görüşmenin sonunda espirilerle kapattığımı fark ettim.Sabırla dinlediği ve düşünce yönümü değiştirmesi gerekçesiyle kendisine çok teşekkür ediyorum.🙏🙏


Hazal

18 Şubat 2020 Salı 08:06

İlk defa beni yargılamadan yaşadığım durumun gerçekten normal olduğunu bana hissettirebilen tel insan diyebilirim.O kadar saçma sapan ve karmaşık anlatmama rağmen beni anlamasınada şaşırdım açıkçası kendisine çok ama çok teşekkür ederim


Habiş

17 Şubat 2020 Pazartesi 09:33

Ilk seans olduğu için çoğunluk olarak dinlemeye yönelikti.Tabi biraz rahatlamış hissediyorum anlatmakta ferahlatıyor neticede.


umran

11 Şubat 2020 Salı 03:50

Kaliteli bir hizmet sundugu icin Mehmet KOC'a sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.


Sevim

11 Şubat 2020 Salı 01:36

İnsan bazen hiç tanımadığı biriyle konuşup objektif bir düşünce dinlemeye ihtiyaç duyar. Ki kişinin kendi görüş açısına yön verebilmesi için. Mehmet bey bunu çok güzel sağladı. Dediklerinizi çokca düşüneceğim. Teşekkür ederim bu güzel yönlendirmeniz için 🙏🏻


esin

6 Şubat 2020 Perşembe 22:14

Artık çok tıkanmış ve dayanamayacak duruma gelmiştim. Ağlaya ağlaya aradım sabırla dinledi ve farklı açılardan bakmamı sağlayarak düşüncelerimi rahatlattı Mehmet Bey. Teşekkür ederim.


Kumpa

5 Şubat 2020 Çarşamba 22:40

Kuş gibiyim


Melis

30 Ocak 2020 Perşembe 01:47

cok ilgili,sorunumu bulmamı sağladı ve cok daha bilinçli yaklasmami sagladı.Cok tesekkür ederim.


Doktor2176

29 Ocak 2020 Çarşamba 02:23

iyi bir görüşmeydi


Smt

28 Ocak 2020 Salı 02:59

Güzel ve kaliteli geçen seanslar sonrası çıkarımlarda bulunup, hayata yaymak noktasında faydalı oldu.


Sena

26 Ocak 2020 Pazar 02:11

Psikolog Mehmet Bey ile 7. Görüşmemiz.. Sonsuz sabrı , rahatlatıcı örnekleri , müthiş donanımıyla aşırı derecede sıklıkla yaşadığım panik atağımın 2. Haftada gözle görülür derecede seyrelmesine sebep oldu. Her ne sorun olursa olsun pozitif çözüm biçimine odaklanarak sizinle iletişime geçmesi büyük nimet. Kendisini gözüm kapalı tavsiye ederim. Benim gibi her gün 5-6 defa panik atak krizi geçiren birini sakinleştirmeyi başaran tek insan kendisidir. Teşekkürlerimi sunar , sizlere tavsiye ederim.


ECE

17 Ocak 2020 Cuma 12:16

Teşekkür ederim. Bir psikologla aynı şeyleri düşünüyor olmak beni çok mutlu etti.


Sena

15 Ocak 2020 Çarşamba 21:33

İlk Seansımız olmasına rağmen cok iyiydi. Tam panik atak halindeyken kendisine ulaştım beni rahatlattı. Sabırla dinledi ve sakinlikle bana anlattı. Şimdi 2. Seansımız olacak, şüphe etmeden kendilerine ulaşabilirsiniz


Çilem

2 Ocak 2020 Perşembe 22:59

Varoluşumun acısını farkettirdi


Su

31 Aralık 2019 Salı 03:08

kendisi ilgili ve anlayışlı, kesinlikle iyi geldi


Zeze

29 Aralık 2019 Pazar 21:08

Mehmet Bey ile 2 seanstır görüşmekteyiz. Gayet ilgili ve danışanını anlamaya yönelik biri.


didem

25 Aralık 2019 Çarşamba 13:02

İlk görüşme verimliydi. Yönergeler doğrultusunda ilerleyeceğim bir danışma oldu.Tekrar iletişime geçeceğim.


Sevill

25 Aralık 2019 Çarşamba 03:05

Cok memnun kaldım,sabırlı ve karşısındakini incitmeden dinleyen değerli biri herkese tavsiye ederim..


Gül

24 Aralık 2019 Salı 03:10

Dolu dolu kendimi bulduğum ağlayarak aradığım ama yüzüm gülerek kapattığım bir görüşmeydi analizler güzel.


Zümrüt

23 Aralık 2019 Pazartesi 16:38

Verdiği sorularla farkındalığımı artırdı ve bazı sorunlarımın altındaki sebepleri anlaya bildim.Görüşme sonrasında kendimi daha iyi hiss ediyorum ve duygularım daha belirgin.


ESRA

22 Aralık 2019 Pazar 22:45

Görüşmeden çok memnun kaldım. Daha farklı bi pencereden bakma imkanım oldu. Emeğinize ilginize çok teşekkür ederim :)


Yildiz

22 Aralık 2019 Pazar 10:43

oldukça rahatlatıcı ve yol gösterici bir seanstı.çok teşekkür ediyorum.


Gökhan

22 Aralık 2019 Pazar 02:02

İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.


Fatma Gül

21 Aralık 2019 Cumartesi 01:34

Verimli


Lena

21 Aralık 2019 Cumartesi 00:19

Aydinlanma yasadim hemde ilk seansta harikaydi


Elissa

19 Aralık 2019 Perşembe 01:27

Mehmet bey şahane bir dinleyici ve sakin yaklaşımı korkularından uzaklaştırıyor insanı çok teşekkür ediyorum kendisine herkese tavsiye edebileceğim bir doktor ..


 
 
Psikolojik Danışman/Aile Danışmanı Mehmet Koç • Meşgul

Mehmet Koç

Psikolojik Danışman/Aile Danışmanı 4 Yıllık üye

Duygusal İlişki Problemleri
Aile Danışmanlığı
Yeme Bozuklukları
Panik Bozukluk
Sosyal Fobi
 • 6684 seans
 • 2954 danışan
 • 216 yorum
 • 4,8 puan
45 dk.
40,86 $

Mehmet Koç, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlamıştır.

Koç, lisans eğitimi sürecinde Hacettepe Üniversitesinde Psikolojik Danışma Uygulamaları kapsamında stajını tamamlamıştır.

2010 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; Hacettepe Üniversitesinden Psikodrama eğitimini tamamlamıştır.

İlişki bağımlılığı, romantik ilişki aşk sorunları, aile ve çift terapisi, aldatma -aldatılma, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), yeme bozuklukları (bulumia, anoreksiya, tıkanırcasına yeme), sosyal fobi, öz güven sorunu, borderline kişilik bozukluğu, bipolar, bağımlı ve çekingen kişilik bozukluğu, depresyon, öfke kontrolü sorunu, şema terapi, mükemmeliyetçilik, panik atak ve kaygı bozuklukları alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

Mehmet Koç, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

2011-2015

Lisans

Hacettepe Üniversitesi

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik


Duygusal İlişki Problemleri

Aile Danışmanlığı

Yeme Bozuklukları

Panik Bozukluk

Sosyal Fobi

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

2018-2019

Türkiye/Ankara - Psikososyal Destek Programı Uygulayıcı Eğitimi Kursu - Psikososyal Destek Programı

2017-2018

Türkiye/Ankara - Bağımlılıkla Mücadele Kursu Eğitimi - Bağımlılıkla Mücadele

2014-2015

Türkiye/Ankara/Hacettepe Üniversitesi - Yaratıcı Drama Eğitimi - Yaratıcı Drama

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

40,86 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

40,86 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

40,86 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

Çift Terapisi

61,29 USD

Çift Terapisi

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

116,46 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)

179,79 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

347,33 USD

10 Adet Seans Paketi

Mehmet Koç Danışan Yorumları

Ece

13 Nisan 2024 Cumartesi 22:50

Mehmet Beyle yaklasik bir yildir, aralikli olarak calisiyoruz. Kendisi iyi bir dinleyici. Ozellikle stres donemlerimde, karar almakta zorlandigim zamanlarda dusuncelerimi duzenlemek konusunda bana destek oldu ve olmaya da devam ediyor. Kendimi anlamak, sinirlarimi belirlemek ve onlari karsi tarafa uygun bir sekilde ifade etmek konulari uzerinde calismaya devam ediyoruz.


Bahadır

10 Nisan 2024 Çarşamba 16:14

Gerek çift olarak gerekse bireysel görüşmelerimizde bize gerçekten çok yardımcı olan işinde son derece profesyonel biri. Zira kendisi sadece terapi kalıplarının içerisinde değil güncel olarak hayatın da içerisinde. özellikle bu konuda sadece kitaplara bağlı kalarak değil toplumun her kesiminden insanların değer yargılarının da bilincinde biri olarak destek oluyor. Bu sayede insanların gerçekten dertlerinin de amaçlarının da ne olduğunun tespit edilmesinde yardımcı olabiliyor. Mehmet bey ile 17 görüşmemiz oldu ve arkama dönüp baktığımda gerçekten çok yol kat ettiğimi net olarak görebiliyorum.


Hüseyin Necmi

4 Nisan 2024 Perşembe 17:02

Kendisi samimi ve her türlü yardıma açık biri.


Hüseyin Necmi

4 Nisan 2024 Perşembe 16:43

Kendisi başarılı bir terapist. Herkese öneriyorum.


Merve nur özcen

4 Nisan 2024 Perşembe 15:06

Mehmet Bey ile 3. seansımızı geride bıraktık. İlk günden itibaren kendisinden çok memnun kaldım. Çok güzel bir yol haritası çizmeye başladık. Gayet güleryüzlü, anlayışlı bir psikolog. Seanslarda ağlayacağımı düşünerek başlamıştım fakat kendisi beni çok mutlu ediyor. İyi ki tercih etmişim iyi ki Mehmet Beyi tanımışım😊


Gulnara

2 Nisan 2024 Salı 23:45

:-)


DİLEK

30 Mart 2024 Cumartesi 19:26

Mehmet bey ile uzun zamandir seans yapiyoruz. Kendisi toksik bi iliskiden bana bakis acilari kazandirarak kurtulmami sağladı. Profesyonelligi yönlendirmeleri verdiği ödevler sayesinde suanda saglıklı bi birlikteliğim var. Bu anlattiklarim bi süreç tabiki. 1 seansta hemen olusabilecek seyler degil. 1 seansta ancak tanisma oluyor zaten :) Kendisine sonsuz tesekkurler 🌼


Murat

30 Mart 2024 Cumartesi 16:53

Mehmet Bey ile 2 yılı aşkın süredir görüşüyor, psikolojik destek alıyorum. Kendisi alanında uzman, yapıcı yaklaşımlarıyla güven vererek sorunun kök nedenini anlamanızı, sorunlarla başa çıkabilmek için gerekli becerileri kazanmanınızı sağlamayarak hayatta daha güçlü olmanızı sağlayarak önemli bir katkı sunuyor. Terapilerde sonuç almak için uzun zamanlara ihtiyaç duysakta, Mehmet Bey bu süreçleri kısaltmanın yollarını bilen yetkinlikte birisi.


esra

28 Mart 2024 Perşembe 22:13

Mehmet bey ile sadece bir seans gerçekleştirdim ve son olacağını anlamama yetti. Kendisi asla ama asla profesyonel değil. Çok sıkışık hissettiğim bir anda seans yaptık bana yeni kaygılar ve korkular bıraktı sadece çok üzgünüm. Deneyimlerimden ve araştırmalarımdan yola çıkarak söylemeliyim ki bir psikolog asla falcılık yapmamalı. seçimlerim doğrultusunda bana başıma gelecek şeyleri saydı ve söylediklerinin etkisinden kurtulabilmem için başka bir terapi sürecinde bunu masaya yatırmam gerekti. Ayrıca burada yapılan şeyin önemi göz önüne alındığında 'psikolog' kişisinden saygılı bir terapi seansı beklentisinde oluyorum fakat kendisi arkada evdeki insanların gürültüleriyle beraber söylediğim hiç bir şeyi not dahi almayarak (ki bir kağıt kalemi bile yoktu) benimle konuştu. Bu deneyim için üzgünüm bunu buraya yazmamın sebebi bu sürece yeni başlayacak olan insanların Mehmet beyin terapisinde profesyonel ve etik bir süreçle karşı karşıya kalmayacaklarının bilincinde olmaları için. Yazılan pozitif yorumları da Mehmet beyin bir arkadaş, bir komşu edasıyla konuları samimi bir şekilde yorumlaması olarak yorumluyorum ve umarım herkes bunun böyle olmaması gerektiği bilincine ulaşıp kendi yolculuğu için en doğru kişiye ulaşır. Ayrıca bu seanstan sonra evimdekipsikolog ile görüşüp şikayetimi bildirdim aylar sonra kendisinin hala burada var olduğunu görünce yazmak gerekliliği hissettim.


Emine

24 Mart 2024 Pazar 12:46

Çok teşeklürler


sinan

6 Ekim 2023 Cuma 18:59

cok guzel bir seansti. Tesekkurler


burcu

16 Eylül 2023 Cumartesi 23:54

Mehmet bey ile bir çok seans yaptık. İlk seanstan itibaren kendimi rahat hissettim. Düşünmemi , derine bakmamı sağladı . Çok memnunum.daha iyi olacağımı düşünüyorum


Erdonmez

15 Eylül 2023 Cuma 23:45

Çok güzel bir görüşmeydi. Mehmet beyin arkadaşça dinlemesi ve sorunlara nokta atışları yapması ve verdiği tavsiyeler bana çok iyi geldi. Daha ilk seanstan etkisini görebilirsiniz gerçekten tavsiye ediyorum.


fatih34

13 Eylül 2023 Çarşamba 22:10

sorunu çözmeye odaklı bir yol izliyoruz şuanlık gayet iyi gidiyor seanslara devam :) tavsiye ederim


uhud

11 Eylül 2023 Pazartesi 21:18

yaklaşık 3 yıldır Mehmet hocanın danışanıyım. bir çok kez psikolojik danışmanlık aldım. ilk seansta samimi şekilde çözüm üretmesi, bir aile bireyi gibi olayları yorumlaması ve göremediğim detayları görüp bende farkındalık yaratması çok değerliydi. Özellikle psikolojik danışmanlık alma olayına mesafeli yaklaşan, nedense samimi bulmayan beni bile bu konuda çok rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


oğuz

11 Eylül 2023 Pazartesi 21:10

Kendisiyle uzun bir yol katettik. Bana hep iyi geldi, verdiği ödevler tavsiye ettiği kitaplar. Kendisine teşekkürü borç bilirim umarım daha da görüşeceğiz.


Tarik

11 Eylül 2023 Pazartesi 12:25

Bu yorumu, bir baska danismanla uzun süre görüstükten sonra yapiyorum. Mehmet hocayla 5 görüsme gerceklestirdik, diger danismanla kiyaslayinca sunu farkettim ki, hocanin isine zerre saygisi yok. 5 seansin 5'ide sanki ilk seans gibi, problem neydi, gecen hafta ne konusmustuk, hep ayni seyleri konusarak beni gecistirdi. Ne bi not tuttu, ne de bir sonraki görüsmede beni hatirladi, ne bir ödev verdi ne bana kendimi sorgulatacak sorular sorup problemimi anlamami sagladi, hic birsey. 1-2 Seans yapipta danismanlara yüksek puan verip sitedeki cok daha kaliteli olan hocalarin önüne gecmeyin. Bir danismani degerlendirmek icin en az 5 seans yapilmasi gerekiyor.


ANIL

10 Eylül 2023 Pazar 12:43

çok samimi ve içten bir psikolog,olayları dinleyip onlara verdiği örneklerle anlamanı ve olaylara başka açılardan bakmanı sağlıyor. Uzun zamandır destek alıyorum ve kendimdeki değişimi çok net farkettim. Çok memnunum.


Bambi

31 Ağustos 2023 Perşembe 12:49

Mehmet bey ile ilk seansımı yaptım henüz. Kendisine çok teşekkür ederim. Gerçekten bir sonraki seanslar için umut verdi bana. Doğru sorular sorup iyi analizler yaptı. Kendisiyle ilerlemeye devam edeceğim.


arzu buse

26 Ağustos 2023 Cumartesi 07:53

Bir seans alırken, kişinin karşı taraf ile bağ kurabilmesi önemli fakat kendisinin odağı sürekli etrafındaki ufak tefek eşyalardaydı. Neden şu an bunu kendime yapıyorum diye düşünüp; görüşmeyi bile sonlandırmak istedim. Keşke bu tecrübeye daha profesyonel bir tavır içerisinde olsaydı.


Ekrem

11 Nisan 2023 Salı 20:00

Gayet güzeldi.


Efe

2 Aralık 2022 Cuma 23:29

Sadece dinlemiyor verdiği fikir ve söylediği tespitler ile nokta atışında bulunuyor. teşekkür ederim hocam. Yeniden görüşmek dileğiyle


selo

13 Kasım 2022 Pazar 12:49

güzel geçti, ben anlatmaya kendimi ve yaşadıklarımı ifade etmeye çalıştım


selo

11 Kasım 2022 Cuma 22:45

güzl geçti, inşaallah güzel de olacak.


Ecem

27 Eylül 2022 Salı 00:22

En kaygılı anlarimdan birinde, Mehmet bey hakkında yazılmış olumlu yorumlarin da etkisiyle kendisiyle görüştüm.Şu an üzerimden yük atmış gibi hissediyorum kendimi.Tabi ki uzun bir süreç olacak ama iyi ki Mehmet beyle tanışmışim.


Simge

25 Ağustos 2022 Perşembe 11:55

Kendime anlatmadigim şeylerin farkına vardim. Bir seansta bile içimde huzur oluşmaya başladı


Aslhnkbdy

24 Temmuz 2022 Pazar 17:46

Çok ağladığım ama aynı zamanda çok rahatladığım bir seanstı :) 3. seansı da bitirmiş oldum böylelikle. Birinin sizi anladığını hissetmek çok güzel bir hismiş..


Yaren

16 Temmuz 2022 Cumartesi 20:46

İlk seansımız olmasına rağmen çok yerinde ve doğru tespitleri oldu. Gerçekleri görmemi ve rahatlamamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Seanslara devam etmeyi planlıyorum


belinay

28 Haziran 2022 Salı 09:17

güzeldi ilk seansımdı tanışmış olduk diye düşünüyorum ilerledeki seanslar için ümitliyim


Pelin

10 Haziran 2022 Cuma 16:52

Hiç geçmez sandığım acının bir nebze azaldığını hissettim ilk konuşmada. Sizi rahatlatıyor, gerçeği görmenizi sağlıyor ve doğru yolu gösteriyor. Yaşadığınız şeye neyin sebep olduğunu anlamadığınız noktada, hiç aklınıza gelmeyen şeylerle yaşadığınız durumla baş etmenizi sağlıyor.


Tolga

10 Haziran 2022 Cuma 12:28

Çok rahatlatıcı oldu gerçektenn.


Keşke

17 Mayıs 2022 Salı 14:31

Doktor Bey hastalariyla yakindan ilgili. Tecrubeli.Bağlantı kurması güzel.Ben normalde seslide konuşamayan bir insansam bu sefer seslide rahat konuşabildim.Kisacasi iyiydi


Semra

16 Mayıs 2022 Pazartesi 11:26

Mükemmel bir terapiydi kitap önerisi mükemmeldi


Keşke

12 Mayıs 2022 Perşembe 21:46

Birkaç dakika geç başladik.Ama doktor bey cidden nokta atışı tespitler yapiyor.Mesajlaşarak yazmak biraz zor oluyor.Onun dişinda zaman bitmesin istiyorsunuz ama su gibi akip gidiyor.


Nermin

11 Mayıs 2022 Çarşamba 00:35

Gerçekten inanılmaz bir beyfendi.cok güzel nokta atışları var taninizi size o kadar güzel koyuyor ki düşünmenize ve kendinizi anlamanıza sebebiyet veriyor.her görüşmeden sonra üzerinizden yük kalkıp,bir sonraki görüşmeyi iple çekiyorsunuz.


HY

5 Mayıs 2022 Perşembe 18:51

Çok hızlı geçti .. nefessiz anlattım


didem

13 Nisan 2022 Çarşamba 15:31

ilk görüşmeden hemen sonra 2. randevumu aldım.İlk görüşme için gayet iyiydi. Nasıl geçtiğini anlamadım bile. Teşekkürler


Redsonja

4 Nisan 2022 Pazartesi 21:33

Kötü bir görüşme diyemem ama daha çok bir ön görüşme gibi oldu. İlk seans için bir hazırlık gibi. Tam anlamıyla ne bekliyordum onu da bilmiyorum ama çok tatmin olduğumu soyleyemem


Büşra

2 Nisan 2022 Cumartesi 20:46

İçimi rahatlıkla dökebildiğim bir seans oldu. İlk seansımdı ve devamı kesinlikle olacak. Çok teşekkür ederim.


AYŞEGÜL

12 Mart 2022 Cumartesi 16:17

Aradığımda kafamda saçma sapan düşünceler vardı, ama Mehmet Bey in konuşması ile olaya daha farklı bakmaya başladım. Şuan kendimi daha iyi hissediyorum. Teşekkürler Mehmet Bey.


Sinan

12 Mart 2022 Cumartesi 11:42

Kesinlikle iyi bir dinleyici ve karşısında ki kişi ile çok güzel bir empati kuruyor. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.


ela

26 Şubat 2022 Cumartesi 06:04

cok yorgun gozuksede ki sabah 6 ama izlenimi , uslubu uzun zamandir bekledigim gibi biri cikti.Umarim bana yardimci olabilir. Ilk izlenimim bu yonde.


Raziye

12 Şubat 2022 Cumartesi 19:02

Bir kaç psikologla daha önce de görüşmüştüm ilk defa bu kadar keyif aldığım sanki bir arkadaşımla konuşurcasına rahat bir o kadar da harika bir terapi oldu teşekkürler mehmet hocam


Pınar

4 Şubat 2022 Cuma 11:52

Çok teşekkürler, gayet faydalı oldu.


tülay

2 Şubat 2022 Çarşamba 21:58

Bir seans bile iyi hissetmeme yardımcı oldu.


:)

22 Ocak 2022 Cumartesi 17:55

Hocamizin deneyimi ve tecrubesi kendimi cok iyi hissettiriyor. Umuyorum ki bir sure sonra buraya somut sonuclar yazabilecegim.


eilad

19 Ocak 2022 Çarşamba 23:08

hoca gayet anlayışlık konuştu. kendisine teşekkür ederim.


Zeyneps

12 Ocak 2022 Çarşamba 12:54

Güzeldi.Anlatmak iyi geldi.


Koray

10 Ocak 2022 Pazartesi 20:53

gorusmenin tam zamaninda baslayip, tam 45 dak surmesini bekliyorum, ortalama 40 dak suruyor.


Cihan

30 Aralık 2021 Perşembe 00:04

Çok olumlu çok iyi geldi ilk seansımiz olmasına rağmen kendimi çok iyi hissettim


Derya

9 Aralık 2021 Perşembe 12:44

Çok iyi geldi teşekkür ederim


Lena

7 Aralık 2021 Salı 03:10

Çok güzel


Seda

4 Aralık 2021 Cumartesi 10:58

Çok iyi


Arzu

21 Kasım 2021 Pazar 17:56

45 dakikalık bir görüşme için oldukça faydalıydı, teşekkürler. Yeniden Görüşeceğim.


Diana

3 Kasım 2021 Çarşamba 01:55

Çok rahatlatıcı ve pozitif bir görusmeydi


Tülay

22 Ekim 2021 Cuma 22:54

Verimli


esranur yücel

19 Ekim 2021 Salı 20:30

Güzel geçti diyebilirim. ilk seanstı diğer seanslarda anlayacağım devamını.


Spesifik

12 Ekim 2021 Salı 23:59

Mehmet Bey sabirla dinleyip cok iyi anlayan ve sorunlarin kaynagini nokta atisi tespit edebilen biri. Ilk seansim olmasina ragmen analizleri cok basariliydi. Ikinci seanta gorusmek dilegiyle.


Selahattin

2 Ekim 2021 Cumartesi 20:34

İş de olsun kız arkadaşımla alakalı konular olsun kafamı tamamen rahatlattı çok teşekkür ederim kendisine.


Dilara

2 Ekim 2021 Cumartesi 01:10

Güzel bir seanstı, teşekkür ediyorum


SerhatDamla

6 Eylül 2021 Pazartesi 21:56

Ilk seansimizdi ve tanisma agirli gecti. Ilerleyen seanslarda da iyi gececeginden eminim.. Mehmet beye tesekkürler...


BUSE

2 Eylül 2021 Perşembe 15:24

çok iyi


Deniz Çiçek

22 Ağustos 2021 Pazar 19:47

Çok güzeldi. İlk seansımdı bu Mehmet Bey ile. Ama daha ilk seansımda içimdeki ağırlığın hafiflediğini hissettim. Yaklaşımına hayran kaldım, oldukça profesyonel. Ben bu terapiye inanıyorum ve iyi olmak için devam edeceğim.


Fidan

9 Ağustos 2021 Pazartesi 12:50

Cok iyi geldi. Cok sag olun.


özgü

31 Temmuz 2021 Cumartesi 22:23

Çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim


Can

5 Temmuz 2021 Pazartesi 19:43

Mehmet Beyle üçüncü terapi de başarılı geçti. Terapiden anlayışınız sihirli değnekle size dokunulup her şeyin düzeltilmesi olmamalı. Sorunlarınızla baş edecek kişi yine sizsiniz. Yol gösteren olarak da Mehmet beyi tercih edebilirsiniz. Ben ilk terapimden bu yana çok daha iyiyim. Sizlerin de daha iyi olması, hep beraber iyileşmek dileğiyle...


Elif

26 Haziran 2021 Cumartesi 19:48

ilk görüşmemiz oldukça verimli geçti. Sonraki seanslarda Mehmet Bey'in de yardımıyla birçok şeyi başaracağıma inanıyorum


Can

26 Haziran 2021 Cumartesi 09:36

Teşekkürler.


Gülsüm

6 Haziran 2021 Pazar 00:33

Kesinlikle harika bir psikolog bambaşka açılardan bakıp sizi inanılmaz güçlü hissettiriyor


Amine

2 Haziran 2021 Çarşamba 13:50

Bazı nedenlerden dolayı ara vermiştim.Uzun bir aradan sonra tekrar seanslara başladım.Mehmet bey çok tatlı,doğal biri ,bu site için de büyük bir şans kendisi.Seanslardan sonra kendimi çok rahatlamış olarak hissettim.Seasnlara devam etmeyi düşünüyorum 🥰


Türker

30 Mayıs 2021 Pazar 17:21

Gerçekten çok iyi bir görüşme oldu ilk seans olmasına rağmen çok rahatlamış ayrıldım teşekkür ederim


Zeynep

21 Mayıs 2021 Cuma 20:04

Kendime güvenimi yitirdiğim ve iç dünyamın karmakarışık olduğu bir zamanda tanıştım Mehmet Beyle. Psikoterapi için Acaba işe yarar mı? Ne anlatacağım? türevinden endişelerim vardı. Daha ilk seansta siz şikâyetlerinizden bahsederken sebeplerine yönelik nokta atışlarıyla farkındalıkla sarsılıyorsunuz zaten. Sonra yönlendirmeleriyle ilerliyor seans ve ne anlatacağım derdi kalmıyor. Siz konuştukça dikkatle dinleyip yanlış öğrenmelerinizi, zihin hatalarınızı mantıklı açıklamalarla çürütünce güvenini


Esra

13 Mayıs 2021 Perşembe 22:33

İlk deneyimim ve memnun kaldım 👍🏻


Aslan

12 Mayıs 2021 Çarşamba 12:29

Mutlaka görüşmenizi öneririm.


Sglm

9 Mayıs 2021 Pazar 11:12

Seanstan kendimi bularak çıktım


Safiye

30 Nisan 2021 Cuma 17:44

İlk seans bile çok iyi geldii:))


Pearl

9 Nisan 2021 Cuma 15:04

Mehmet beyle görüşmem her zaman ki gibi çok iyi geçti kendisine çok teşekkür ederim sayesinde bakış açım değişti çok fazla iyi hissediyorum artık çok iyi bi terapist tereddüt etmeden seans alabilirsiniz ..iyiki tanıdım sizi Mehmet bey iyiki Varsınız ne kadar teşekkür etsem az :)


JO67

28 Mart 2021 Pazar 23:42

çok memnun kaldım harika !


Burak

18 Mart 2021 Perşembe 22:29

güzeldi


Yasin

27 Şubat 2021 Cumartesi 08:10

Teşekkür ederim


zeynep

23 Şubat 2021 Salı 17:47

Görüme başlarken üzgün aynı zamanda tedirgindim. Sonunda ise hafiflemiş ve dertlerimden kurtulmuştum. Yüzüm gülerek görüşmeden ayrılmak çok iyi geldi. Teşekkür ederim hocam :)


atrapos

18 Şubat 2021 Perşembe 13:45

Gayet ilgili iletişimi güzel destek olmaya çalışıyor. Tavsiye ederim.


Canan

15 Şubat 2021 Pazartesi 00:51

Çok ilgili, anlayışlı ve cana yakın bir danışman. Tespitleri çok doğru ve çok faydalı yönlendirmelerde bulunuyor. Henüz ilk seanslarimiz olmasına rağmen sorunlarımı çözmede hiç beklemediğim kadar yol aldım, kesinlikle tavsiye ederim


ruhi67

15 Şubat 2021 Pazartesi 00:23

tesekkurler ilk gorusmemiz guzel gecti


Pearl

8 Şubat 2021 Pazartesi 21:09

Kesinlikle herkese tavsiye ederim.harika Bi terapist tamam bitti daha toparlanamam dediğim her an da Mehmet bey le güçleniyorum enerjisi çok iyi .kendisine güveniyorum daha da güçleneceğime inanıyorum.. iyiki böyle başarılı bi psikoloğa denk gelmişim şanslıyım ;)teşekkürler Mehmet bey


Büşra

5 Şubat 2021 Cuma 14:42

gayet iyiydi


Serpil

4 Şubat 2021 Perşembe 22:32

Iyi


Yabanci

1 Şubat 2021 Pazartesi 14:38

Gayet iyi


Çaresiz

27 Ocak 2021 Çarşamba 14:37

Harika çok rahatlatıcı teşekkürler ama lafla değil gerçekten sağolun varolun Mehmet bey


Hicr

20 Ocak 2021 Çarşamba 00:32

Çok rahatlatıcıydı görüşmemiz


Pearl

17 Ocak 2021 Pazar 23:13

Ne kadar yorum yazsam az mükemmel ötesi ;)


Sevda

15 Ocak 2021 Cuma 20:28

Bilmem..


Mesut Khan

10 Ocak 2021 Pazar 18:45

keyifli güzel bir görüşmeydi. teşekkür ederim


Pearl

8 Ocak 2021 Cuma 21:46

Mehmet beyle sekizinci seansım her zaman ki gibi çok güzel geçti herkese tavsiye ederim gerçekten imkansız dediğiniz geçmez dediğiniz ne varsa öyle bi geçiyo ki mucize gibi . Pes etmeden inanarak devam edince ve Mehmet bey gibi harika bi terapistiniz varsa eğer güzel günler yakındır kendisine ne kadar teşekkür etsem az daha fazlasını hakediyo iyiki varsınız Mehmet bey :)


Pearl

8 Ocak 2021 Cuma 21:36

Mehmet beyle görüşmem her zaman ki gibi çok iyi geçti kendisi mucize gibi o kadar ümitsiz ve kaygılıyken beni kendime getiriyo her seferinde.iyiki kendisinden terapi almışım mükemmel bi terapist iyiki tanımışım Mehmet beyi inanıyorum kendisiyle herşey çok güzel olacak ..Düzenli olarak terapi almanızı tavsiye ediyorum faydasını görürsünüz mutlaka . Kendisine çok teşekkür ederim iyiki varsınız Mehmet bey :)


Sevda

6 Ocak 2021 Çarşamba 16:56

Görüşmem güzel geçti.Deneyimli ve iyi bir terapist.


Soner62

5 Ocak 2021 Salı 15:59

İlk görüşmemiz güzeldi teşekkürler önümüzdeki seanslarda görüşmek dileğiyle


Börü 3450

3 Ocak 2021 Pazar 01:13

Mükemmel geçti. İkinci seansımı bitirdim. Hem seans sırasında öğrendiklerim beni çok olumlu yönde etkiledi, kendimi iyi hissettirdi, hem de bu platformu keşfettiğime çok sevindim.


Börü 3450

2 Ocak 2021 Cumartesi 23:48

Görüşme harika geçti. Bu ilk görüşmemdi, Mehmet Bey sorunumu hızlıca analiz edip en hızlı çözüm önerisinde bulundu. Terapilere devam edersem yaşam kalitemin artacağını hissettim. Ayrıca bu siteyi kutlamak istiyorum. Evden çıkmadan bu konforu insanların hizmetine sunmaları müthiş bir olay. Daha öncede terapi deneyimi olan biri olarak şunu fark ettim; Terapiye gitmenin kendisi bazen gerginlik yaratıyor. Bu şekilde insan kendini daha rahat ifade edebiliyor. Kesinlikle tavsiye ederim...


ali

1 Ocak 2021 Cuma 17:44

olumlu bir sohbetti mehmet beye tsk ederim


Derya

1 Ocak 2021 Cuma 15:02

İlk seansımız mesaj ile sonrasında hem görüntülü hem sesli olacak şekilde gerçekleştirdik çünkü mesaj olarak kendimi iyi ifade edemediğimi ve bundan kaynaklı anlaşılamayacağımı ve dolayısıyla verim alamayacağımı düşündüğüm için mesajı ikinci seansa tercih etmedim. Anlatımlarımızdan hızlı bir şekilde nokta atışı tespitler yapmakla birlikte örnekler vererek olayı daha somut hale getiriyor. Kendinizi kolay açmanıza yardımcı olarak sizi anladığını farkettiriyor ve elinden geleni yapıyor. Anlatımları


Arzu

17 Aralık 2020 Perşembe 18:28

Mehmet bey çözüm odaklı sorunu hemen tespit eden biri ilk seanstan rahatladım


Çaresiz

16 Aralık 2020 Çarşamba 12:15

Mehmet bey iyi bir dinleyici, en zor zamanlarımda sabırla,ilgiyle ,anlamaya çalışıp çözüm odaklı dinlediği için çok teşekkür ediyorum.icinden çıkamadığınız durumlarda gözünüz kapalı arayabilirsiniz daha iyi hissedeceğiniz garanti


Zey

16 Aralık 2020 Çarşamba 00:24

Mehmet bey çok sakin biri. Konuşmadan sonra çok daha sakinleştim ve hafifledim.


Leves

14 Aralık 2020 Pazartesi 23:17

Gayet verimli geçti güzel başladı tavsiye ederim


Pearl

14 Aralık 2020 Pazartesi 19:12

Görüşmem her zaman ki gibi çok iyi geçti Mehmet beyle iyi olacağıma çok inanıyorum kendisi çok iyi bi dinleyici yakın bi arkadaşımla konuşuyor gibi hissediyorum çok fazla rahatlıyorum ve umut ediyorum herşey güzel olacak kendisine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim


ceyda

13 Aralık 2020 Pazar 20:18

Tanışma seansıydı güzel geçti


Nilay

12 Aralık 2020 Cumartesi 01:55

Ard arda iki gunde 2+2 seans yaptık. Eğer tek derdiniz anlatmaksa evet iyi bir dinleyici denebilir ancak ben malesef memnun kalmadım 4 seansın sonunda elimde kalan kendimle yaşadığım daha büyük bir kavgaydı. Üzerine düşünüp kendisine haksızlık etmemek adina yorum için bekledim ama olmadi açıkçası. Beni anladığını hissedemedim o güveni vermedi seanslarımız hatta tam tersi daha cok gerilmeme neden oldu, ne yazık ki benim acımdan maddi manevi kayıptı.


Nimet Aslan

11 Aralık 2020 Cuma 14:27

Tanışma seansıydı, gayet güzel geçti. Devam etmeyi düşünüyorum.


Pearl

8 Aralık 2020 Salı 23:48

Çok güzeldi mesaj olmasına rağmen rahatlamış hissettim yine teşekkür ederim Mehmet beye :)


Nil

2 Aralık 2020 Çarşamba 19:12

Mehmet Bey 'in bana yardımcı olacağına inanıyorum. Site çok güzel düşünülmüş teşekkür ederim.


Fırat

27 Kasım 2020 Cuma 20:45

Mehmet bey ile görüşmemiz gayet güzeldi herkese tavsiye ediyorum abi kardeş gibi konuştuk bu yüzden çekinmeden randevu alabilirsiniz


Pearl

26 Kasım 2020 Perşembe 20:28

Harika bi seanstı Mehmet beye çok teşekkür ederim çok ilgili sabırlı biri.her görüşmemizde daha çok Ümit ediyorum herşeyin güzel olacağına dair.iyiki tanımışım kendisini en umutsuz anımda bile yüzümü güldüren tek insan :)


Husey

26 Kasım 2020 Perşembe 10:05

Çok iyiydi


Pearl

23 Kasım 2020 Pazartesi 18:04

Mehmet beyle dördüncü seansım gayet memnunum kendisiyle konuşmadan önce çok kötüyken konuştuktan sonra çok fazla rahatlıyorum çok iyi bi dinleyici herkese tavsiye ederim.seanslarım devam ediyor ümitliyim Mehmet bey sayesinde herşey güzel olacak :)


ZeynepFatih

17 Kasım 2020 Salı 13:30

Susarak dinlemiyor bu çok önemli ve güzel. Çözüm yolu üretilme düşüncesi olmadan geçen seans yeterince verimsizdir. Çözümler üretiyor. Başarılı bir danışman.


SLUI4

6 Kasım 2020 Cuma 22:43

Zaman kaybi.


piyano

30 Ekim 2020 Cuma 04:51

teşekkür ederim, memnun kaldım


piyano

30 Ekim 2020 Cuma 04:51

Teşekkür ederim


Tuba

8 Ekim 2020 Perşembe 02:12

İşinde çok iyi bir ustad!


özlemmm

5 Ekim 2020 Pazartesi 14:26

Görüsmenin son 3 dksinda habire bana söylemek istediginiz bir sey var mi diyor,e ben söylesem de cevap veremicen zaten.Son 3 dk da sen bisey söyle bari.


Çaresiz

28 Eylül 2020 Pazartesi 13:17

Mehmet bey harika bir insan mükemmel bir psikoloğ ,çok rahatlatıyo ,anlıyo ve doğru yönlendirmeler yapıyor. Iyiki varsınız çok teşekkürler Mehmet Bey


büşra

23 Eylül 2020 Çarşamba 18:47

kesinlikle tavsiye ediyorum. Mehmet bey olaylara farklı pencereden bakmanızı sağlıyor. Ben kendisinden seans almanızı tavsiye ederim. Garip bir his sanki mantıklı olan bir arkadaşıma anlatıyor gibiydim. Ama arkadaşlarınız size bu tavsiyeleri veremez ve tarafsız olamaz


yorgunsavaşçı

21 Eylül 2020 Pazartesi 13:46

Daha ilk görüşmemiz ama herseyin duzelecegını hissediyorum Mehmet Bey cok guzel bir sekilde danısanını dınlıyor ve cıkarımlarda bulunuyor ınsallah hersey cok guzel olur....


Ahmet

20 Eylül 2020 Pazar 13:48

Mehmet Bey ile görüşmemiz gayet iyi geçti. İlk görüşme olduğu için devamı geldikçe daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.


avoidant

4 Eylül 2020 Cuma 22:44

İyi geçti.


Muhammed

31 Ağustos 2020 Pazartesi 22:15

Mehmet bey cok sakin ve iyi bir dinleyici. Söylediklerini kisiyi dusunduruyor ve hic bakmadigi taraftan baktiriyor. Kendinizi ne kadar iyi anlatirsaniz, Mehmet bey sizi o kadar cabuk cözuyor. Ilk seansim iyi gecti, bundan sonra seanslarda daha cok faydali olacagina inaniyorum.


avoidant

26 Ağustos 2020 Çarşamba 00:49

Çok olumlu ve güzel geçti.


hayriye

6 Ağustos 2020 Perşembe 14:46

Her görüşmeden sonra sorunlarımı daha ıyı anlayıp anlamlandırıyorum. Henuz 3 gorusme yapmıs olmamıza ragmen sorunlarım ile yüzleşmeyi başardım. Çok daha ıyı hissediyorum.


Amine

2 Ağustos 2020 Pazar 13:50

Harika


Melike

29 Temmuz 2020 Çarşamba 23:42

Her seans daha iyi geliyor daha öz güvenli ve daha kararlı oluyorum çok iyi bir dinleyici Mehmet Hocam ve çok sakin iyi ki bu yolda beraber yürüyoruz.


Ahmet

17 Temmuz 2020 Cuma 18:45

Görüntü kalitesi zayıf(teknik), 2 yıldız İlk görüşme olduğundan tanışma, kendini ifade etme ve anlaşılma durumları zaman alıyor. Somut önerilerin aktarılması ve geçmiş olayların analizine az zaman kaldı.


Zubo

16 Temmuz 2020 Perşembe 11:49

Çok guzel


ibrahim

11 Temmuz 2020 Cumartesi 01:14

ilgili bir arkadaş tşkler


Nur

8 Temmuz 2020 Çarşamba 13:57

Çok güzel ve rahatlatıcıydı. Ben çok memnun oldum. İlerleyen seanslarda çok mesafe kat edeceğimiz konusunda umutlu ve heyecanlıyım :)


Mine

1 Temmuz 2020 Çarşamba 23:50

Çok iyi geçti


Eda

26 Haziran 2020 Cuma 22:32

Harika bir psikolog, iyi ki var.


Emine doğan

24 Haziran 2020 Çarşamba 15:44

👍🏻👍🏻 gayet güzel ve olumlu Ilerleme kaydedilebilir


ER

16 Haziran 2020 Salı 15:18

Güzeldi tşkler mehmet hocama


Rana

9 Haziran 2020 Salı 16:41

Mehmet Bey cok sabirli ve sorunlarin derinine inmeye calisan birisi, ayni zamanda iyi sorular sorarak, kendi kendime bir seyleri fark etmemi ya da sorgulamami sagliyor. Ben memnun kaldim.


Esra

9 Haziran 2020 Salı 10:55

Görüşmeye hiç başlamadan önce bi destek almanın bana bir şey katacağına inancım yoktu. Fakat ikinci görüşmemizden sonra sorunumun ne olduğunu tespit edip ona uygun çözüm önerilerine geçtik. İnanılmaz iyi hissediyorum. Mehmet Beye çok çok teşekkür ediyorum.


Melisa

8 Haziran 2020 Pazartesi 23:25

Cok ilgili cok dogru yonlendirdi beni beyfendi. Cok tesekkur ederim rahatlatiyor konusmak bence kesin gorusmelisiniz kesin karar almak isteyen herkes yazabilir 🥰


Hatice

6 Haziran 2020 Cumartesi 23:05

Her geçen görüşmede daha iyi hissediyorum. Her seans bir önceki seansin tamamlayıcısı gibi. Kimsenin elinde sihirli bir deynek yok tabiki ama her seans sonrası mehmet hocama ne kadar teşekkür edeceğimi inanin şaşırıyorum. Kendisinin bu sitede olmasi büyük şans.


yektagazi

6 Haziran 2020 Cumartesi 15:31

Mehmet bey çok samimi ve dikkatli bir şekilde analiz yapıp bolca örneklendiriyor. Anlaşıldığınızı ve kabullendiğinizi hissedip kendi duygularınızın farkına varabiliyorsunuz. Teşekkür ediyorum kendisine tekrardan.


Eda

5 Haziran 2020 Cuma 01:33

Mesajlaşma yoluyla iletişim kurduk ilk deneyimim olmasına rağmen konuyu iyi analiz etmesi, destekçi yorumları, sizi anladığını hissettirmesi ve en önemlisi de çözüm yolları tavsiye etmesi çok güzeldi. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. 👏👏👏


Merve

1 Haziran 2020 Pazartesi 20:49

Daha İyisi Olamazdı 😇


Sahin

1 Haziran 2020 Pazartesi 17:51

Mehmet Bey, iyi bir dinleyici ve sağlıklı tavsiyelerde bulunuyor.


Hayat

1 Haziran 2020 Pazartesi 04:59

Mehmet bey çok ilgili idi. Ruhumun dinlendiğini hissettim. Anlayışınız ve naif yaklaşımınız için Çok teşekkür ederim.


Funda

31 Mayıs 2020 Pazar 00:01

Yönlendirmeye çalışıyor panik atakların az buçuk gecti


Hatice

30 Mayıs 2020 Cumartesi 15:08

İlk seans sadece sen konusursun. Çünkü önce gerçekten kendini anlatman gerek. Çok güzel bi seansti.


Hatice

30 Mayıs 2020 Cumartesi 15:07

6.seansimdi. insan ilk seansta tüm dertlerimi cozsun istiyor doktor :) ama malesef hayatta hic bir sey öyle çat diye olmuyor. Her seanstan sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Öyle ki çevremdeki insanlar bana nesemin yerine geldiğini tekrar mutlu olduğumu gördüklerini söylediler. Bunu tamamen mehmet hocama borçluyum. Kendisinin bu sitede olmasi büyük şans. Bence mehmet hocamla ilgili bi fikre sahip olmadan iyileşemeyeceginizi düşünmeyin. Hocama burdan da çok çok teşekkür ederim.


Kutsi

29 Mayıs 2020 Cuma 16:30

Son çare olarak bir psikolojik destek almak istemiştim ama o da benim açımdan başarısız oldu. Biraz daha ilgili olabilirdi. Biraz daha beni yönlendirebilirdi. Bu cevapların fazlasını arkadaşlarımdan zaten duyuyorum.


Funda

28 Mayıs 2020 Perşembe 05:19

Güzel


Duygu

25 Mayıs 2020 Pazartesi 23:50

Mehmet Koç hocama teşekkur ediyorum. Çok iyi bir dinleyici,işinde uzman bir terapist. Tereddut etmeden seanslara devam edebilecegim.Normallesme sürecimi ve bir sonraki seansı sabirsizlikla bekliyorum. Daha cok canları iyilestirmesi dilegimle...


Merve

25 Mayıs 2020 Pazartesi 05:31

Yani duyduklarimdan daha fazlasini arkadaslarimdan duyuyorum


Esra Furkan

17 Mayıs 2020 Pazar 23:46

Anlattığım probleme anında bir çözüm önerisi getirip bir ödev verdi. Bu durum tecrübeli olduğunun bir göstergesi muhakkak.


Tugba

17 Mayıs 2020 Pazar 16:18

İlk kez danışmanlık aldım Mehmet koç hocamdan ilk görüşmeye göre gayet faydalı ve farkındalığımı arttıran bir görüsme oldu. Umarım çok daha iyi seviyeye gelirim


Su

16 Mayıs 2020 Cumartesi 22:30

Mehmet bey gerçekten negatif düşüncelerimi pozitife çeviriyor sihir gibi çok memnunum kendisinden.


Habiş

16 Mayıs 2020 Cumartesi 15:59

Merhaba Sayın Okuyan.Ikilemde kaldığım bazı durumlar vardı.Mehmet Bey'e bunun nasıl üstesinden gelebilirim şeklinde yönelttiğim soru karşılığında uygulama kararı aldığım bazı testler oluştu.Yanlış kararlar almamak yada yanlış adımlar atmamak adına Mehmet Bey'le görüşmenizi öneririm 😉 Tabi depresyondaysanız da bunu yapın.Ordan nasıl çıkacağınızın cevabı Mehmet Bey de 😊 Hoşçakalın 👋


mutsuz :(

16 Mayıs 2020 Cumartesi 15:00

hocam cok memnun kaldım sizinle konuşmak bana huzur verdi ve önümde mantılı ve düzgün bir yol çizmememe sebep oldunuz Allah razı olsuın sizden


CK

13 Mayıs 2020 Çarşamba 17:04

Vasat


Metin

11 Mayıs 2020 Pazartesi 02:01

Gayet iyiydi memnun kaldım


Su

9 Mayıs 2020 Cumartesi 01:57

2 seans yaptık ve bence 2 seansta gayet güzel ilerledik.


Bahar

6 Mayıs 2020 Çarşamba 13:51

Güzel


HÜSEYIN

5 Mayıs 2020 Salı 22:49

3. seansim ve icime dahada cok rahatlik verdiniz


Hatice

3 Mayıs 2020 Pazar 17:06

Eğer danışma alsam mi diye düşünüp bu yorumu okuyorsan eğer ihtiyacın var demektir. Ve bu 2. Seasimda kendimle ilgili çok önemli şeyler fark ettim. Hocam çok kıymetli bi insan.


Ogzz

27 Nisan 2020 Pazartesi 03:52

Harikaydı çok teşekkürler hocam


Ozlemiiiy

26 Nisan 2020 Pazar 08:58

Çok verimli geçti hayatıma yön vermesine neden oldu


Karmakarışık

24 Nisan 2020 Cuma 14:44

Çok güzel faydalı bir görüşme oldu


özge

19 Nisan 2020 Pazar 05:14

Gerçekten verimli ve etkili bir görüşmeydi.


mossea

19 Nisan 2020 Pazar 02:18

çok içten, çok samimi bir insandı. yargılamadan beni dinledi. umarım uzun vadede faydasını görürüm.


homeless

18 Nisan 2020 Cumartesi 23:53

gayet keyifli bir seansti, kendisi karmasik seyleri basitlestirmeye yardimci oldu diyebilirim. aradigim an ile kapattigim an arasindaki ucurum ne kadar dogru bir karar verdigimin kanitidir. tesekkur ediyorum


Muhammet Yuşa

18 Nisan 2020 Cumartesi 20:46

İyiydi


Kagan

17 Nisan 2020 Cuma 23:49

Ilk gorusmeden durumu iyi degerlendirebilip, dogru saptamalar yapabildik. Yardimci olabilecek egzersizlerden, onerilerden, ve arkalarindaki nedenlerden orneklerle bahsetti Mehmet Bey. iIlerleyen seanslarda ayni yapicilikla devam edip iyi sonuc alcagimdan cok umutluyum.


Serhat

17 Nisan 2020 Cuma 17:50

Super bir gorusmeydi. Benim ilk terapilerimden birisiydi ve kendisinin tekniginden ve olaya yaklasim acisini faydali buldum. Kendisi ilk gorusme olmasina ragmen taniyi cok iyi belirledi. Kendisini cok tesekkur ederim.


Zeynep

10 Nisan 2020 Cuma 21:55

Olumlu bir görüşmeydi . Hocama vermiş olduğu destekten dolayı öncelikle teşekkür ederim . Eğer sizde benim gibi hayatta gülmeyi unuttuysanız bu destek sizede iyi gelecektir 👍🏻


ersin eker

6 Nisan 2020 Pazartesi 21:40

mehmet beye çok teşekkür ederim bana gerçekten çok faydalı oldu konuştuklarımız yol göstermesi bir sonraki seansta görüşmeyi bekliyom


Hazal

2 Nisan 2020 Perşembe 02:38

Mehmet beyle 10. görüşmemdi.Her görüşmede kendimi biraz daha topladım.Belkide 4-5 ayda atlatacağım şeyleri kendisiyle görüşerek 1 ayda atlattım.Mehmet beyle tanışmadan önce 3 kere Farklı psikologlarla görülmelerim olmuştu.Hepsi beni yargılayıp içinde bulunduğum durumu pek anlamamışlardı ama Mehmet bey onca karmaşık anlatımlara rağmen beni çok iyi anladı.Benim kafama taktığım saçma şeyleri bir şekilde unutturup kendim için bişeyler yapmama büyük katkı sağladı.Mehmet beyle görüştükten sonra emin o


deniz

30 Mart 2020 Pazartesi 03:32

Sakin, insanı dikkatle dinliyor. Karşındaki kişinin seni anlıyor olması hissi insana iyi geliyor. Eğer sizlerde benim gibi içinizi dökmek istiyorsanız gerçekten tavsiye ediyorum.


Merve

21 Mart 2020 Cumartesi 19:49

Bir sonraki terapimi sesli görüşme ile sağlarsam daha iyi olacağından hiç şüphem yok :)


Batuhan

20 Mart 2020 Cuma 18:32

Çok güzel geçti. Hem farklı bakmamı sağladı, hem de bir profesyonelden yaşadığım şeylerin normal olduğunu duymak çok iyi hissettirdi. Teşekkürler


'B'

20 Mart 2020 Cuma 17:25

harika


ceyda

20 Mart 2020 Cuma 09:37

Sesimin titrediği ve ağlamaklı olarak başladığım seansı çok daha iyi bir şekilde bitirdim. Gerçekten Çok faydalı bir seans oldu.


Gmz

13 Mart 2020 Cuma 02:56

Mehmet Bey mükemmel bi insan asla yaptıklarınızı yargılamıyor etrafınızdaki insanlara kendinizi anlatıp yargılamaktansa onu arayın ki yaptığınız şeylerin aslında yargılanmaması sizin ihtiyacınız olan şeylerin doğru olduğunu anlatsın 😍


hasan

12 Mart 2020 Perşembe 12:12

hayatımdaki ilk deneyimim ve çok zor geçecek diye düşünürken. 40 yıllık arkadaşımmış gibi davranmaları beni çok rahat konuşmamı sağladı derdimi daha rahat anlatmamı sagladı


Hazal

10 Mart 2020 Salı 00:11

Kendisi özel hayatında bilemem ama psikolog olarak dünyanın en anlayışlı insanı olabilir 😂 beni dinleyebilmek bile büyük bi marifet...Epey bi seans aldım ve her seferinde kendimi mutlu hissederek ayrıldım.Gerçeklerle yüzleşmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı 😂 Uzunca konuşmaları dinlemeleri ve anlayışı için kendisine kucak dolu sevgiler...Ve bir kez olsun anlaşılmayı istiyorsanız doğru kararlarla doğru adımlarla ilerlemek istiyorsanız abartmadan söylüyorum tek adres.


Mlhfnd

29 Şubat 2020 Cumartesi 20:21

Çok faydalı oldu


Disimindoktoru

27 Şubat 2020 Perşembe 17:41

Bir psikolog tarafından bazı hareketlerimin normal olduğunu bilmek beni rahatlattı.


Hazal

25 Şubat 2020 Salı 14:50

Mehmet beyle uzunca bir görüşmem oldu dinlemesi ve beni anlaması çok güzel bişey insan kendini özgür ve rahat hissediyor.Kendisine çok teşekkür ediyorum...


Yildiz

21 Şubat 2020 Cuma 21:29

çok iyi bir seanstı. gerçekten çok rahatladım ve yeni yöntemler öğrendim. Çok başarılı bir danışman. teşekkür ederim.


Erol

21 Şubat 2020 Cuma 00:33

Orta


Begi

19 Şubat 2020 Çarşamba 06:17

İlk görüşmem çok güzel geçti devamını bekliyorum ve yararı olacağına inanıyorum çok teşekkürler Mehmet bey 😊


Habiş

18 Şubat 2020 Salı 21:38

2.görüşmemizde son derece sinirli bi şekilde aramıştım ve görüşmenin sonunda espirilerle kapattığımı fark ettim.Sabırla dinlediği ve düşünce yönümü değiştirmesi gerekçesiyle kendisine çok teşekkür ediyorum.🙏🙏


Hazal

18 Şubat 2020 Salı 08:06

İlk defa beni yargılamadan yaşadığım durumun gerçekten normal olduğunu bana hissettirebilen tel insan diyebilirim.O kadar saçma sapan ve karmaşık anlatmama rağmen beni anlamasınada şaşırdım açıkçası kendisine çok ama çok teşekkür ederim


Habiş

17 Şubat 2020 Pazartesi 09:33

Ilk seans olduğu için çoğunluk olarak dinlemeye yönelikti.Tabi biraz rahatlamış hissediyorum anlatmakta ferahlatıyor neticede.


umran

11 Şubat 2020 Salı 03:50

Kaliteli bir hizmet sundugu icin Mehmet KOC'a sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.


Sevim

11 Şubat 2020 Salı 01:36

İnsan bazen hiç tanımadığı biriyle konuşup objektif bir düşünce dinlemeye ihtiyaç duyar. Ki kişinin kendi görüş açısına yön verebilmesi için. Mehmet bey bunu çok güzel sağladı. Dediklerinizi çokca düşüneceğim. Teşekkür ederim bu güzel yönlendirmeniz için 🙏🏻


esin

6 Şubat 2020 Perşembe 22:14

Artık çok tıkanmış ve dayanamayacak duruma gelmiştim. Ağlaya ağlaya aradım sabırla dinledi ve farklı açılardan bakmamı sağlayarak düşüncelerimi rahatlattı Mehmet Bey. Teşekkür ederim.


Kumpa

5 Şubat 2020 Çarşamba 22:40

Kuş gibiyim


Melis

30 Ocak 2020 Perşembe 01:47

cok ilgili,sorunumu bulmamı sağladı ve cok daha bilinçli yaklasmami sagladı.Cok tesekkür ederim.


Doktor2176

29 Ocak 2020 Çarşamba 02:23

iyi bir görüşmeydi


Smt

28 Ocak 2020 Salı 02:59

Güzel ve kaliteli geçen seanslar sonrası çıkarımlarda bulunup, hayata yaymak noktasında faydalı oldu.


Sena

26 Ocak 2020 Pazar 02:11

Psikolog Mehmet Bey ile 7. Görüşmemiz.. Sonsuz sabrı , rahatlatıcı örnekleri , müthiş donanımıyla aşırı derecede sıklıkla yaşadığım panik atağımın 2. Haftada gözle görülür derecede seyrelmesine sebep oldu. Her ne sorun olursa olsun pozitif çözüm biçimine odaklanarak sizinle iletişime geçmesi büyük nimet. Kendisini gözüm kapalı tavsiye ederim. Benim gibi her gün 5-6 defa panik atak krizi geçiren birini sakinleştirmeyi başaran tek insan kendisidir. Teşekkürlerimi sunar , sizlere tavsiye ederim.


ECE

17 Ocak 2020 Cuma 12:16

Teşekkür ederim. Bir psikologla aynı şeyleri düşünüyor olmak beni çok mutlu etti.


Sena

15 Ocak 2020 Çarşamba 21:33

İlk Seansımız olmasına rağmen cok iyiydi. Tam panik atak halindeyken kendisine ulaştım beni rahatlattı. Sabırla dinledi ve sakinlikle bana anlattı. Şimdi 2. Seansımız olacak, şüphe etmeden kendilerine ulaşabilirsiniz


Çilem

2 Ocak 2020 Perşembe 22:59

Varoluşumun acısını farkettirdi


Su

31 Aralık 2019 Salı 03:08

kendisi ilgili ve anlayışlı, kesinlikle iyi geldi


Zeze

29 Aralık 2019 Pazar 21:08

Mehmet Bey ile 2 seanstır görüşmekteyiz. Gayet ilgili ve danışanını anlamaya yönelik biri.


didem

25 Aralık 2019 Çarşamba 13:02

İlk görüşme verimliydi. Yönergeler doğrultusunda ilerleyeceğim bir danışma oldu.Tekrar iletişime geçeceğim.


Sevill

25 Aralık 2019 Çarşamba 03:05

Cok memnun kaldım,sabırlı ve karşısındakini incitmeden dinleyen değerli biri herkese tavsiye ederim..


Gül

24 Aralık 2019 Salı 03:10

Dolu dolu kendimi bulduğum ağlayarak aradığım ama yüzüm gülerek kapattığım bir görüşmeydi analizler güzel.


Zümrüt

23 Aralık 2019 Pazartesi 16:38

Verdiği sorularla farkındalığımı artırdı ve bazı sorunlarımın altındaki sebepleri anlaya bildim.Görüşme sonrasında kendimi daha iyi hiss ediyorum ve duygularım daha belirgin.


ESRA

22 Aralık 2019 Pazar 22:45

Görüşmeden çok memnun kaldım. Daha farklı bi pencereden bakma imkanım oldu. Emeğinize ilginize çok teşekkür ederim :)


Yildiz

22 Aralık 2019 Pazar 10:43

oldukça rahatlatıcı ve yol gösterici bir seanstı.çok teşekkür ediyorum.


Gökhan

22 Aralık 2019 Pazar 02:02

İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.


Fatma Gül

21 Aralık 2019 Cumartesi 01:34

Verimli


Lena

21 Aralık 2019 Cumartesi 00:19

Aydinlanma yasadim hemde ilk seansta harikaydi


Elissa

19 Aralık 2019 Perşembe 01:27

Mehmet bey şahane bir dinleyici ve sakin yaklaşımı korkularından uzaklaştırıyor insanı çok teşekkür ediyorum kendisine herkese tavsiye edebileceğim bir doktor ..


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?