İşinizi online olarak yürütmenin 3 yolu

Danışmanlarımız Arasında
Listelenmek

Profil Sayfası

Anında Hizmet
Online Terapi


Sizde Danışmanlarımız arasında listelenmek istiyor iseniz öncelikle linkte bulunan anket formunu doldurabilirsiniz. Psikolog/ Psikolojik Danışman/ Aile Danışmanı gibi ünvanlar ile listelenmede yalnızca lisans mezuniyetlerinin bu alanda olması durumunda ilerlenebileceği, farklı branşlardan gelip mezuniyet sonrası psikoloji alanında hizmet vermek isteyen diğer disiplinlerin yönetmelik itibari ile listelenme kabul koşullarını sağlamadığını hatırlatmak isteriz. İncelemelerin olumlu olması durumunda mail adresleriniz üzerinden geri dönüşler sağlanacaktır.

Danışmanlarımız arasında yer almak

Uzman ve danışanların tüm haklarının korunduğu, gelişmiş ve büyük bir online terapi platformunda adınız listelenir. Bu da dünyanın neresinde olursanız olun, sadece hizmet verdiğiniz bölgede değil her yerde tanınmanız ve yurtiçinde ya da yurtdışında potansiyel bir danışan, hizmet almak için Google gibi arama motorlarını kullandığında profil sayfanızın görüneceği anlamına gelir.

PROFİL SAYFANIZ

Potansiyel danışanların sizi uzman olarak güvenle seçmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyi bulmak istedikleri ilk tanışma alanıdır. evimdekipsikolog.com iletişim bilgilerinizi, iş tecrübenizi, eğitiminizi, uzmanlık alanlarınızı ve terapi felsefenizi düzenli ve anlaşılır halde sunar.

Anında Hizmet Online Terapi

Danışmanlarımız arasında listelenmek ve özelleştirilmiş profil sayfanıza ek olarak online terapi hizmeti verebilmek için ihtiyacınız olan tüm sekreterlik, içerik, sistem ve servislerimizi kullanırsınız. Tam zamanlı işinizden ayrılmanıza gerek kalmadan, boş vakitlerinizi değerlendirirken, daha fazla danışan görerek düzenli nakit akışına sahip olabilirsiniz. Çevrim içi olduğunuz her an yeni bir danışanla tanışma fırsatı sunuyoruz.


Neden Online Terapi ?

Kolay

Online terapi ile anında işinizi yapmanıza olanak sağlayarak, sizin için süreci kolaylaştırır.

Satın Alınabilir

Aylık ya da yıllık olarak küçük rakamlar ödeyerek Tüm imkanları dilediğiniz gibi kullanırsınız.

Esnek

Kendi işinizin patronu olursunuz. Belirli bir iş saatiniz yoktur. Tam zamanlı işinizden ayrılmanıza gerek kalmadan, sadece boş vakitlerinizde dilediğiniz zaman çalışırsınız ya da bu platformu tam zamanlı olarak kullanırsınız.

Ödemeler

Ödemeleri, sizin yerinize danışanınızdan seans öncesi tahsil eder ve ayın belirli tarihlerinde toplu olarak detaylı bir doküman eşliğinde teslim ederiz.

Anonim

Yüz yüze seans almaktan çekinen ya da bilgileri gizli kalarak özel konularda seans almak isteyen danışanlara hizmet verirsiniz.

Erişilebilirlik ve Zaman Tasarrufu

Ofise gitmek için zaman kaybetmenize gerek kalmadan işinizi evinizin rahatlığında yapar ve olası aksilikleri en az zararla atlatırsınız.

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?