Topluluğa katıl,
birlikteliğin iyileştirici
gücünü hisset! Tek başına çok şey, birlikte daha çok
şey yapabilirsin.

Neden Topluluğa Katılmalıyım?

Yalnız Değilsin

Etrafında yaşadığın zorlukları anlayabilecek birilerininin olmadığını düşünüyorsan; topluluk senin için yalnız olmadığın bir dünya!

Topluluk

Kendini tek başına hissediyor olabilirsin. Yalnız olmadığını görmek ve tıpkı senin gibi mücadele edenlerle temas kurmak istiyorsan; topluluk sana göre bir yer.

Yardımlaşma

Benzer zorlukları yaşayan insanlara destek olarak ve onlardan destek alarak birlikteliğin iyileştirici gücünü hissedebilirsin.

Başarı Hikayeleri

Benzer sorunlar yaşayan bireylerin gelişim süreçlerini öğrenmek ve bu sürece ortak olmak istiyorsan.

Topluluğu Seç

Moderatör eşliğinde yönetilen kanala sadece 1 dolar karşılığında katıl

Haftalık grup terapisi seanslarına katıl

Kanala özel içerikleri gör ve günün belirli saatlerinde sohbete katıl

Katılabileceğin Topluluklar

Romantik İlişkiler

Romantik ilişkiler hakkında konuşmak ve içeriklerle birlikte ilişkini geliştirmek istiyorsan psikoloğun yönettiği kanala katıl.

Göç Eden Türkler

Göç ettiysen ve bu sürecin zorluklarını senin gibi göç edenlerle birlikte aşmak istiyorsan psikoloğun yönettiği kanala katıl.

OKB

Takıntılı düşüncelerin ve davranışların günlük yaşamını etkiliyorsa içeriklere erişebilir, sohbete katılabilirsin. Psikoloğun yönettiği kanala katıl.

Depresyon

Kendini gücünü kaybetmiş, umutsuz, isteksiz veya bitkin hissediyorsan içeriklere erişebilir, sohbete katılabilirsin. Psikoloğun yönettiği kanala katıl.

Kaygı

Kendini sıklıkla endişeli veya kaygılı hissediyorsan; senin gibi hisseden diğer insanlarla birlikteliğin gücünü hissetmek için psikoloğun yönettiği kanala katıl.

Ebeveyn & Çocuk

Güçlü bir ebeveyn, çocuk ilişkisi kurmak istiyorsan ve diğer ebeveynlerle temasta kalmak istiyorsan, psikoloğun yönettiği kanala katıl.

Psikologlar

Bir ruh sağlığı çalışanı olarak kendi iyilik haline destek olurken meslektaşlarınla temasta kalmak istiyorsan kanala katıl.

Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı yaşam senin için önemli bir değerse hayatına bir diyetisyen eşliğinde dahil etmek için kanala katıl.

Sınav Kaygısı

Hazırlandığın bir sınav varsa ve bu süreçte motivasyonunu birlikteliğin gücü ile beslemek istiyorsan psikoloğun yönettiği kanala katıl.

Yaşlanma Psikolojisi

Kendine özgü doğası olan bir yaşam dönemi olan ileri yaşların ihtiyaçlarını anlamak ve benzer zorlukları yaşayan bireylerle bir arada olmak için psikoloğun yönettiği kanala katıl.

DEHB

Dikkat sorunları, aşırı hareketlilik, dürtüsellik gibi problemler yaşıyor olabilirsin. Seninle benzer problemlerle baş edenlerle birlikteliğin iyileştirici gücünü hissetmek istiyorsan psikoloğun yönettiği kanala katıl.

Kayıp ve Yas

Bir kayıp yaşadığında kalbinde derin bir keder hissedebilirsin. Tıpkı senin gibi yas sürecinden geçen diğer insanlarla birlikteliğin iyileştirici gücünü hissedebilmek için psikoloğun yönettiği kanala katıl.

Sıkça Sorulan Sorular

Yalnız olmadığın bir dünya olan topluluğa hoş geldin!
Psikologların yönettiği ihtiyacına uygun kanalı seçip seninle benzer konularda zorluk yaşayan topluluk üyeleri ile tanışabilir, paylaşımda bulunabilir, içerikleri takip edebilirsin.

collapsible status icon
Topluluk; seninle benzer zorlukları yaşayan ve ortak gelişim hedeflerinin olduğu insanlarla kanallar aracılığı ile seni bir araya getiren bir alandır. Katıldığın kanala bir psikoloğun da moderatör olarak eşlik ettiği bu süreçte kanal üyeleriyle sohbet edebilirsin, psikoloğundan gelen bildirimleri ve kanala özel içerikleri takip ederek birlikteliğin iyileştirici gücünü hissedebilirsin.

collapsible status icon
Her kanal özelinde bir psikolog moderatörlüğünde günlük motivasyonunu ve kendine duyduğun inancını arttırmanı destekleyecek kanalına özel yazılmış mesajlar ile güne başlayabilirsin.
Yine ihtiyacına yönelik derlenmiş olan yazılı, görsel yahut video içeriklerine erişebilirsin. Belli zamanlarda uzmanlar tarafından gerçekleştirilen yayınlara katılabilirsin. Bununla birlikte seninle benzer zorlukları yaşayan veya benzer gelişim hedefleri olan kanal üyeleri ile konuşabilir ve paylaşım yapabilirsin.

collapsible status icon
Seni sen yapan özelliklerin her ne kadar biricik de olsa; bazen yaşam deneyimi içinde diğer insanlarla oldukça ortak zorluklar yaşayabilirsin. Kendi iyiliğini ve gelişimini desteklemek isteyen ve bunu yalnız olmadığı bir dünyada deneyimlemek isteyen 18 yaş üzeri her birey için topluluğun kapıları sonuna kadar açıktır.

collapsible status icon
Hangi kanalın topluluğuna katılacağını belirledikten sonra yönlendirmeleri takip ederek yalnızca e-mailini ve ödeme bilgilerini girerek ilk adımını atabilirsin. Dilersen okuyabileceğin bir kullanıcı sözleşmesini de bu aşamada görebilirsin. Topluluk deneyimi ile ilgili fikir edinebilmeni önemsiyoruz ve bu nedenle 7 günlük ücretsiz bir denemeyi de senin için aktif hale getirdik. Dilersen aylık yahut yıllık abonelik seçenekleri ile topluluğa katılabileceğin gibi dilediğin zaman aboneliğini kolaylıkla iptal edebilirsin.

collapsible status icon
Topluluk; 2018 yılından beri evimdekipsikolog.com aracılığı ile birçok insanla yaşam deneyimleri üzerinde çalışan deneyimli ve eğitimli bir psikolog ekibi tarafından oluşturulmuştur.
Ruh sağlığı alanına gereken hassasiyeti gösteren danışmanlarımızla birlikte topluluk deneyiminin iyileştirici gücünü hissedebilmeniz için buradayız.

collapsible status icon
Topluluk üyelerinden herhangi birinin diğerinin bilgilerini görmeyeceği şekilde gizliliğini koruyoruz. Rumuzun ile kanala katılıp, içerikleri takip edip, sohbete katılabilirsin.
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?